شنبه ٠٣ اسفند ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > انجام ۱۰۰ سورتی پرواز به وسیله بالگرد برای ارائه خدمات به مناطق سیل زده شرق هرمزگان/توزیع وسایل گرمایشی، غذای گرم و بسته های غذایی در مناطق سیل زده


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٧١٤

تاریخ:1398/10/27


استاندار هرمزگان در گفتگو با شبکه خبر:
انجام ۱۰۰ سورتی پرواز به وسیله بالگرد برای ارائه خدمات به مناطق سیل زده شرق هرمزگان/توزیع وسایل گرمایشی، غذای گرم و بسته های غذایی در مناطق سیل زده

استاندار هرمزگان گفت: تاکنون ۱۰۰ سورتی پرواز به وسیله بالگردهای نیروی دریایی سپاه، ارتش و هلال احمر به منظور امدادرسانی و ارائه خدمات و تامین مایحتاج مردم در مناطق سیل‌زده شرق استان هرمزگان انجام شده است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در برنامه تلویزیونی گفتگوی ۱۸:۳۰ از شبکه خبر با اشاره به اقدامات همه نیروها و دستگاه اجرایی برای ارائه خدمات به مناطق سیل زده شرق هرمزگان، عنوان کرد: تامین آب و برق روستاهای سیل زده از اقداماتی بوده که از همان ابتدای وقوع سیل آغاز شده و همچنان ادامه دارد.
 
وی ادامه داد: تاکنون  ۱۰۰ سورتی پرواز به وسیله بالگردهای نیروی دریایی سپاه، ارتش و هلال احمر به منظور امدادرسانی و ارائه خدمات و تامین مایحتاج مردم در مناطق سیل‌زده شرق استان هرمزگان انجام شده است.
 
استاندار هرمزگان افزود: پخت و توزیع غذای گرم و بسته های غذایی از جمله دیگر اقدامات در این مناطق بوده که همچنان در حال انجام است.
 
همتی تصریح کرد: پاکسازی خانه ها از گل و لای ناشی از سیل نیز آغاز شده و ادامه دارد.
 
وی خاطرنشان کرد: در راستای بازگشایی مجدد مدارس در مناطق سیل زده، توسط آموزش و پرورش نسبت به تامین کتاب های درسی دانش آموزان این مناطق اقدام شده است.
 
استاندار هرمزگان بیان داشت: همچنین تعداد زیادی وسایل گرمایشی بین مردم مناطق سیل زده شرق هرمزگان توزیع شده و همچنان نیاز به این وسایل وجود دارد.
 
همتی اظهار داشت: در زمینه بهداشت و درمان نیز خدمات در مناطق سیل زده در حال ارائه می باشد.

شماره خبر : ٢٠٧١٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.