شنبه ٠٣ اسفند ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > حضور استاندار هرمزگان در راهپیمایی حمایت از اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٧١٢

تاریخ:1398/10/27حضور استاندار هرمزگان در راهپیمایی حمایت از اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان، همگام با اقشار مختلف مردم در راهپیمایی حمایت از اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و آرمان‌های انقلاب اسلامی و مراسم تشییع پیکر شهید شهرام تاجیک از جانباختگان سانحه هوایی اخیر، حضور یافت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، این راهپیمایی با حضور گسترده مردم مومن، انقلابی و ولایتمدار هرمزگان، پس از نماز جمعه بندرعباس برگزار شد.
 
مردم در این راهپیمایی با سردادن شعار‌های مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست، ایستادگی خود در برابر هجمه‌های استکبار جهانی و پایبندی به ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انقلاب اسلامی را اعلام کردند.
 
مردم همچنین با بزرگداشت یاد و خاطره سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، حمایت خود از اقدامات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راستای تامین امنیت کشور را اعلام کردند.
 
همچنین در این راهپیمایی، پیکر شهید شهرام تاجیک از جانباختگان سانحه هوایی اخیر، تشییع شد.
 
استاندار هرمزگان نیز به پدر این شهید بزرگوار، شهادت فرزند ایشان را تسلیت گفت.

شماره خبر : ٢٠٧١٢
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.