يکشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > روند ارائه خدمات به مناطق سیل زده شرق هرمزگان با تلاش شبانه‌روزی همه نیروها تداوم دارد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٧٠٩

تاریخ:1398/10/26


استاندار هرمزگان در گفتگو با شبکه خبر:
روند ارائه خدمات به مناطق سیل زده شرق هرمزگان با تلاش شبانه‌روزی همه نیروها تداوم دارد

استاندار هرمزگان گفت: روند ارائه خدمات به مناطق سیل زده شرق هرمزگان با تلاش شبانه‌روزی همه نیروها تداوم دارد و در حال انجام است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در برنامه تلویزیونی گفتگوی  ۱۸:۳۰ از شبکه خبر با بیان اینکه بارندگی‌های اخیر در استان هرمزگان بسیار گسترده و کم‌سابقه بود، عنوان کرد: بر اثر این بارندگی‌ها شاهد وقوع سیل در شهرستان های جاسک و بشاگرد در شرق این استان بودیم.
 
وی ادامه داد: از همان ساعات نخست بروز سیل، تمامی دستگاه‌های اجرایی، ستاد مدیریت بحران استان و نیروهای هلال احمر که از قبل در آمادگی کامل بودند، روند امدادرسانی و ارائه خدمات به مناطق سیل زده را آغاز کردند.
 
استاندار هرمزگان افزود: سایر نیروها از جمله نیروی دریایی سپاه و ارتش و مجموعه سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان و بسیج نیز در منطقه حضور یافته و به طور شبانه روزی در حال ارائه خدمات به مردم هستند.
 
همتی تصریح کرد: اسکان اضطراری ساکنان روستاهای سیل زده با ایجاد کمپ های اسکان، انجام شده و با کمک نیروهای حاضر در این مناطق تامین نیازهای مردم در این مناطق همچون غذای گرم و توزیع اقلام مورد نیاز انجام شده و ادامه دارد.

شماره خبر : ٢٠٧٠٩
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.