يکشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > دیدار استاندار هرمزگان با معاون وزیر علوم/تاکید دکتر همتی بر لزوم تقویت امکانات دانشگاه هرمزگان و توسعه فعالیت های دانش بنیان در استان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٧٠٨

تاریخ:1398/10/26دیدار استاندار هرمزگان با معاون وزیر علوم/تاکید دکتر همتی بر لزوم تقویت امکانات دانشگاه هرمزگان و توسعه فعالیت های دانش بنیان در استان

دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان با دکتر محمد تقی نظرپور معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم دیدار و گفتگو کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، استاندار هرمزگان در این دیدار با اشاره به اهمیت تقویت امکانات دانشگاه های استان به ویژه دانشگاه هرمزگان، عنوان کرد: در این راستا حمایت های لازم را خواهیم داشت و از وزارت علوم نیز می خواهیم که کمک های خوبی به دانشگاه هرمزگان داشته باشد.
 
وی ادامه داد: با پیگیری ها و حمایت های صورت گرفته، راه‌اندازی دانشکده مهندسی شیمی و نفت در دانشگاه هرمزگان، در دستور کار است که باید با جدیت اجرایی شود.
 
همتی تقویت پارک علم و فناوری استان در راستای توسعه شرکت‌های دانش بنیان در هرمزگان را از دیگر اولویت های مهم در حوزه علمی و دانشگاهی هرمزگان برشمرد که باید مورد توجه باشد.

شماره خبر : ٢٠٧٠٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.