يکشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > طرح حال خوش زندگی در هرمزگان درحال برگزاری است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٧٠٥

تاریخ:1398/10/26


مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان:
طرح حال خوش زندگی در هرمزگان درحال برگزاری است

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان از اجرای طرح حال خوش زندگی در این استان خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، مریم یگانه در تشریح این خبر، اظهار داشت: طرح «حال خوش زندگی» با هدف تقویت توانمندی نوجوانان در حوزه هیجانات و صفات مثبت با رویکرد پیشگیرانه و آینده نگر در استان هرمزگان در حال برگزاری است.
 
وی افزود: این طرح به افراد کمک می کند تا تصمیم های خود را آگاهانه بگیرند و زندگی سالم و پرباری داشته باشند.
 
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان در ادامه، امید، عزت نفس، خوش بینی، شادی و نشاط، جرأتمندی، هوش هیجانی، روابط مثبت و معنویت را از جمله مهارت های پیش بینی شده در راستای پاسخگویی به نیازهای اساسی نوجوانان ذکر کرد.
 
یگانه بیان داشت: محتوای آموزشی طرح یادشده از کتاب کارگاه های «حال خوش زندگی» ویژه مربیان و کارشناسان است.
 
وی به تعداد مراکز آماده کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان هرمزگان جهت اجرای طرح «حال خوش زندگی» اشاره کرد و گفت: مرکز ثابت، مرکز سیار روستایی، مرکز بندرعباس، مرکز سیار روستایی ویژه کودکان روستا و کم برخوردار، مرکز روستایی فین و بندرعباس و مرکز شهرستانهای حاجی آباد، بندرلنگه، میناب، سیریک، جاسک، هرمز، قشم و ابوموسی از جمله این پایگاه ها هستند.
 
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان در پایان با بیان اینکه طرح «حال خوش زندگی» از اوایل آذر ماه به صورت پایلوت و با حضور ۳۰ نوجوان در استان آغاز شده است، افزود: درحال حاضر، شرکت کنندگان در این طرح، مهارت های یادشده را فرا می‌گیرند و پس از ارزیابی توسط آموزش و پژوهش تهران، شیوه اجرای آن در تمامی مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تدوین می شود.

شماره خبر : ٢٠٧٠٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.