شنبه ٠٣ اسفند ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > بازدید استاندار هرمزگان از روستاهای سیل زده شهرستان جاسک در شرق هرمزگان/تاکید دکتر همتی بر تسریع در جبران خسارت‌های ناشی از سیل


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٦٩٨

تاریخ:1398/10/25بازدید استاندار هرمزگان از روستاهای سیل زده شهرستان جاسک در شرق هرمزگان/تاکید دکتر همتی بر تسریع در جبران خسارت‌های ناشی از سیل

دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان، از روستاهای سیل زده شهرستان جاسک در شرق استان هرمزگان، بازدید کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، استاندار هرمزگان با حضور در روستاهای سیل زده شهرستان جاسک، وضعیت این روستاها و خسارت‌های وارد شده بر اثر سیل را مورد بررسی قرار داد.
 
دکتر فریدون همتی همچنین در کمپ های اسکان اضطراری ساکنان این روستاهای سیل زده حضور یافت و ضمن گفتگو با مردم و بررسی مسائل آنان، بر پیگیری رفع مشکلات این مناطق با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها تاکید کرد.
 
استاندار هرمزگان در این بازدید، تاکید کرد: رفع مشکلات و جبران خسارت‌های وارد شده بر اثر سیل به خانه ها، لوازم منزل مردم و بخش کشاورزی این روستاها به سرعت پیگیری می‌شود.
 
وی گفت: از ظرفیت همه دستگاه‌های اجرایی و خیرین برای تسریع در رسیدگی به مردم این مناطق استفاده می‌کنیم.
 
استاندار هرمزگان بیان داشت: با تمام توان و به کارگیری همه ظرفیت های استان و کشور، برای جبران خسارت های ناشی از سیل در این منطقه تلاش می‌کنیم تا به سرعت مشکلات موجود در این روستاها رفع شود.

شماره خبر : ٢٠٦٩٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.