دوشنبه ١٦ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > منازل مسکونی سازمانی در استان هرمزگان ساماندهی می‌شوند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٦٨٨

تاریخ:1398/10/24


معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان:
منازل مسکونی سازمانی در استان هرمزگان ساماندهی می‌شوند

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: منازل مسکونی سازمانی در استان هرمزگان ساماندهی می‌شوند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، نازنین شیبانی در جلسه کمیته ساماندهی منازل سازمانی استان هرمزگان، مهم‌ترین موضوع مورد تاکید کارکنان در هر سازمان را تامین مسکن و فراهم کردن بسترهای مناسب رفاهی برای بهبود زندگی کارکنان دانست.
 
وی ادامه داد: سیاست کلی منازل سازمانی بر اساس سیاست قانونگذار این است که اصل ساختمان‌ها حفظ و منفعت آن‌ها در دوره‌های مختلف به نحوی باشد که کارمند بعد از سه تا پنج سال آن را در اختیار نفر بعدی قرار دهد.
 
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان تصریح کرد: متأسفانه برخی از کارمندان پس از انقضای مدت مذکور نسبت به تخلیه و تحویل واحد در اختیار، مطابق قرارداد اقدام نکرده و به این شکل امکان استفاده از این تسهیلات را از سایر کارمندان سلب می‌کنند.
 
وی ادامه داد: برای آنکه افراد یک سازمان پیش‌بینی پذیر باشند باید قانونمند عمل کنند و کسانی که در منازل سازمانی ساکن هستند در جهت بهبود شرایط محل زندگی خود بایستی ضمن رعایت حقوق دیگران در زمان تعیین شده نسبت به تحویل واحد اقدام کنند.
 
وی افزود: کارکنان با توجه به تصمیمات و اقدامات صورت گرفته، می‌توانند سازمان را در تحقق اهداف کمک و اعتمادسازی را در سازمان ارتقا دهند.
 
شیبانی گفت: یکی از برنامه های کلان دولت ساماندهی سرمایه ها و اموال دولت در استان است و در همین راستا با برنامه ریزی صورت گرفته تصمیمات مهمی اتخاذ شده است.

شماره خبر : ٢٠٦٨٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/16

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.