دوشنبه ١٣ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > پیگیری تخصیص اعتبارات جهت تکمیل پروژه بیمارستان شریعتی بندرعباس در دیدار استاندار هرمزگان با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٦٨٠

تاریخ:1398/10/23پیگیری تخصیص اعتبارات جهت تکمیل پروژه بیمارستان شریعتی بندرعباس در دیدار استاندار هرمزگان با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان با دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دیدار و گفتگو کرد که در این دیدار، تخصیص اعتبارات جهت تکمیل پروژه بیمارستان شریعتی بندرعباس مورد پیگیری قرار گرفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در خصوص پروژه احداث بیمارستان شریعتی بندرعباس، عنوان کرد: این پروژه بزرگ تا پیش از پایان سال جاری و همزمان با سفر رئیس جمهوری به هرمزگان به بهره برداری می‌رسد.
 
وی ادامه داد: بیمارستان جدید شریعتی بندرعباس به عنوان یک بیمارستان تخصصی زنان و زایمان از امکانات بسیار خوب در این حوزه از جمله ۱۴ اتاق عمل، اورژانس و دیگر بخش‌های تخصصی برخوردار است.
 
استاندار هرمزگان تصریح کرد: مجموع اعتبارات احداث ساختمان بیمارستان شریعتی حدود ۶۲ میلیارد تومان می‌باشد و بالغ بر ۱۸ میلیارد تومان نیز برای تجهیزات آن هزینه خواهد شد.

شماره خبر : ٢٠٦٨٠
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/13

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.