دوشنبه ١٣ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > امداد رسانی و ارائه خدمات به مناطق سیل زده شهرستان های جاسک و بشاگرد با استفاده از تمامی امکانات و نیروها


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٦٦٨

تاریخ:1398/10/22


استاندار هرمزگان خبر داد:
امداد رسانی و ارائه خدمات به مناطق سیل زده شهرستان های جاسک و بشاگرد با استفاده از تمامی امکانات و نیروها

استاندار هرمزگان از امداد رسانی و ارائه خدمات به مناطق سیل زده شهرستان های جاسک و بشاگرد با استفاده از تمامی امکانات و نیروها خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی با اشاره به بارش باران های سیل آسا در شرق هرمزگان به ویژه در شهرستان های جاسک و بشاگرد، عنوان کرد: با توجه به این بارندگی‌های گسترده و وقوع سیلاب، تعدادی از روستاها از جمله در پایین دست سد جگین تخلیه شده اند.
 
وی ادامه داد: با توجه به آمادگی خوبی که از قبل برای این بارندگی‌ها وجود داشت، در حال حاضر با استفاده از تمامی امکانات و تجهیزات و تلاش گسترده نیروهای امدادی در این منطقه، کار امداد رسانی و ارائه خدمات به مردم در حال انجام است.
 
استاندار هرمزگان افزود: با استفاده از تجهیزات در نظر گرفته شده، روند اسکان اضطراری ساکنان روستاهای تخلیه شده در حال انجام است و اقلام مورد نیاز در اختیار آنها قرار می‌گیرد.
 
همتی تصریح کرد: تمامی دستگاه‌ها در این مناطق در حال ارائه خدمات هستند و نیروی دریایی نیز امکانات خود را برای این امداد رسانی به کار گرفته که از همکاری آنان تشکر و قدردانی می نمایم.
 
وی خاطرنشان کرد: همچنین بر اثر این سیلاب تعدادی از جاده ها نیز در این منطقه مسدود شده که به محض کاهش میزان سیل، اقدامات برای بازگشایی جاده ها انجام می‌شود.
 
شایان ذکر است؛ با دستور استاندار هرمزگان، معاون عمرانی استانداری و جمع از اعضای ستاد مدیریت بحران استان در شهرستان های جاسک و بشاگرد حضور یافته اند.

شماره خبر : ٢٠٦٦٨
.انتهای پیام


خروج




کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/13

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.