دوشنبه ١٣ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > قدردانی استاندار هرمزگان از همکاری بسیار خوب مردم استان برای رعایت نکات ایمنی در بارندگی‌ها/دکتر همتی: با تلاش ستاد مدیریت بحران و دستگاه‌های اجرایی خدمات خوبی ارائه شد/آبگیری مناسب سدها و سازه‌های آبخیزداری در هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٦٥٠

تاریخ:1398/10/21قدردانی استاندار هرمزگان از همکاری بسیار خوب مردم استان برای رعایت نکات ایمنی در بارندگی‌ها/دکتر همتی: با تلاش ستاد مدیریت بحران و دستگاه‌های اجرایی خدمات خوبی ارائه شد/آبگیری مناسب سدها و سازه‌های آبخیزداری در هرمزگان

استاندار هرمزگان گفت: از همکاری بسیار خوب مردم استان در راستای توجه و رعایت نکات ایمنی در بارندگی‌ها و همچنین آمادگی و اقدامات مناسب اعضای ستاد مدیریت بحران و همه دستگاه‌های اجرایی تشکر و قدردانی می نمایم.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی با اشاره به بارندگی های گسترده در استان هرمزگان طی دو روز اخیر، عنوان کرد: با توجه به پیش‌بینی‌های صورت گرفته از سوی هواشناسی، ستاد مدیریت بحران در استان و همه شهرستان های هرمزگان برای این بارندگی‌ها در آمادگی کامل بود و تمهیدات و تجهیزات مورد نیاز در سراسر استان در نظر گرفته شد.
 
وی ادامه داد: طی این دو روز در همه مناطق جغرافیایی استان هرمزگان شاهد بارندگی بودیم.
 
استاندار هرمزگان افزود: همکاری مردم در راستای رعایت نکات ایمنی و توجه به توصیه ها و هشدارها بسیار خوب و مناسب بود و با هماهنگی و آمادگی خوب همه دستگاه‌های اجرایی و ستاد مدیریت بحران در مرکز استان و شهرستان ها شرایط به خوبی مدیریت شد.
 
همتی تصریح کرد: در پی این بارندگی‌ها، سدها و سازه‌های آبخیز داری استان به شکل خوبی آبگیری و سفره‌ها و منابع آب زیرزمینی نیز به خوبی تغذیه شدند.
 
وی با بیان اینکه این بارندگی ها خسارت‌هایی به برخی ابنیه ها، جاده ها، اراضی کشاورزی و تاسیسات آب و فاضلاب و برق نیز وارد نمود، خاطرنشان کرد: برآورد میزان خسارت ها در اسرع وقت انجام و گزارش آن به وزارت کشور ارائه می‌شود تا اعتبارات مورد نیاز جهت جبران این خسارت ها از سوی دولت تصویب و ابلاغ شود.
 
استاندار هرمزگان یادآور شد: از همکاری بسیار خوب مردم استان در راستای توجه و رعایت نکات ایمنی در بارندگی‌ها و همچنین آمادگی و اقدامات مناسب اعضای ستاد مدیریت بحران و همه دستگاه‌های اجرایی تشکر و قدردانی می نمایم.

شماره خبر : ٢٠٦٥٠
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/13

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.