دوشنبه ١٣ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > تقویت توان دفاعی از مهمترین مولفه های پدافند غیرعامل است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٦٤٨

تاریخ:1398/10/21


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
تقویت توان دفاعی از مهمترین مولفه های پدافند غیرعامل است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: یکی از مهمترین مولفه های اصول راهبردی پدافند غیرعامل تقویت و بالا بردن توان دفاعی است، چرا که با توجه به تهدیداتی که امروزه در سراسر دنیا وجود دارد، لازم است که با وجود توان دفاعی بحث بازدارندگی را نیز با جدیت دنبال کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر سعید ناجی در نشست شورای پدافند غیرعامل استان هرمزگان، افزود: توجه به پدافند غیرعامل با هدف کاهش آسیب پذیری در برابر تهدیدات دشمنان یک موضوع ضروری و اجتناب ناپذیر به شمار می رود.
 
وی خاطرنشان کرد: پدافند غیرعامل و عامل یکی از مواردی هستند که ما را در برابر دشمن تقویت می کنند و با تقویت این مهم اجازه عرض اندام به دشمنان را نخواهیم داد.
 
ناجی بر ضرورت ارتقای سطح بازدارندگی در استان به خصوص در زیرساخت های حیاتی، حساس و مهم استان تاکید کرد و افزود: مدیران در حوزه پدافند غیرعامل باید برنامه ریزی داشته باشند و با ارائه برنامه های حوزه کاری خود، آنها را مستند سازی کرده و به صورت مکتوب ارائه نمایند.
 
وی با اشاره به مرزی بودن این استان، افزود:  هرمزگان منطقه‌ای مرزی است که با توجه به این شرایط باید آمادگی کاملی در برابر هرگونه تهدید در طول سال را داشته باشد.

شماره خبر : ٢٠٦٤٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/13

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.