يکشنبه ١٧ فروردين ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > ضرورت تعامل هیئت های اجرایی و نظارت برای برگزاری انتخابات شفاف


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٦٢٧

تاریخ:1398/10/18


رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان تاکید کرد:
ضرورت تعامل هیئت های اجرایی و نظارت برای برگزاری انتخابات شفاف

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان بر ضرورت تعامل هیئت های اجرایی و نظارت برای برگزاری انتخابات شفاف تاکید کرد.

 

 

 

 


به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان هرمزگان، دکتر سعید ناجی در دیدار با رییس هیئت نظارت انتخابات استان هرمزگان، عنوان کرد: انقلاب اسلامی همواره مورد تحریم های متعدد و ظالمانه دشمنان قرار داشته اما توانسته با وجود فشارهای بسیار خارجی، روند توسعه متوازن  کشور را پیش برد.
 
وی ادامه داد: انقلاب اسلامی با وجود فشارهای خارجی بسیار توانسته دستاوردهای خوب و قابل قبولی در داخل کشور داشته باشد و باید قدر این دستاوردها را دانست.
 
وی اضافه کرد: پس از انقلاب و در روزهای آغازین، دشمنان جنگ هشت ساله را به کشور تحمیل کردند که با رهنمودهای صحیح حضرت امام خمینی(ره) تمام توطئه آنها برای تصرف حتی ذره ای از  خاک این مرز و بوم با شکست روبرو شد.
 
ناجی خاطرنشان کرد: پس از جنگ ویرانگر که خرابی بسیاری برای کشور به بار آورد جهادسازندگی شکل گرفت و زمینه آباد سازی و توسعه کشور از سر گرفته شد و امروز با وجود همه توطئه‌ها و تحریم ها شاهد پیشرفت قابل قبول کشور در منطقه هستیم.
 
وی با اشاره به شهادت مظلومانه سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، ایشان را نمونه بارز مومن انقلابی و اسطوره فداکاری و از خود گذشتگی دانست و عنوان کرد: چهره انقلابی و محبوب این شهید عالی قدر موجب ایجاد موج عظیم مردم در مراسمات تشییع پیکر پاک و مطهر ایشان شد.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تاکید کرد: مردم ایران قدردان مجاهدت‌ها و فداکاری های این مرد بزرگ و اسطوره دفاع از مرز و بوم این کشور هستند.
 
وی با اشاره به ضرورت تعامل میان هیئت اجرایی و نظارت انتخابات استان برای برگزاری انتخابات شفاف، گفت: هر چه تعامل این دو هیئت در زمینه برگزاری انتخابات شفاف در استان بیشتر باشد شاهد انتخابات خوب تری خواهیم بود که باید در این زمینه گام برداشت.
 
ناجی اضافه کرد: آموزش های لازم اعضای دو هیئت در راستای ارتقاء سطح دانش و شفاف سازی نکات مبهم برای تمامی اعضای حاضر در شعب موثر خواهد بود و این امر می تواند به شفافیت هر چه بیشتر انتخابات منجر شود.
 
وی با تاکید بر اهمیت شفافیت و بی طرفی در انتخابات، گفت: از هر پیشنهادی از سوی هیئت نظارت برای افزایش شفافیت انتخابات استقبال می کنیم.

شماره خبر : ٢٠٦٢٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.