دوشنبه ١٣ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > هرمزگان مستعد اجرای طرح های سرمایه گذاری و اشتغالزایی است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٢٣٣

تاریخ:1398/09/18


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
هرمزگان مستعد اجرای طرح های سرمایه گذاری و اشتغالزایی است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: استان هرمزگان به واسطه پتانسیل هایی که در حوزه مختلف به ویژه بخش کشاورزی دارد مستعد اجرای طرح های اشتغالزایی است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج در جلسه کمیته کاری کارگروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه‌گذاری استان هرمزگان با تاکید بر رفع موانع در حوزه اشتغال، عنوان کرد: روند جذب اعتبارات اشتغالزایی در حوزه اشتغال روستایی و تبصره ۱۶ با رفع موانع پیش روی فعالان این بخش ها از سوی دستگاه‌های اجرایی و بانک ها سرعت گیرد.

وی افزود: مناطق مختلف هرمزگان در شرق، غرب و شمال استان فرصت های بسیاری برای اجرای طرح‌های اشتغالزایی دارند و مدیران دستگاه‌های اجرایی و بانک ها با فعال کردن شعب شهرستانی این ظرفیت ها را شکوفا کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان تصریح کرد: طرح های اشتغالزایی متعددی در حوزه‌های کشاورزی، صنعتی ، شیلاتی و تولیدی در مناطق مختلف استان در حال اجراست که زمینه ساز افزایش تولید و اشتغال خواهد شد و تاکنون بسیاری از این طرح ها با همکاری مجموعه دستگاه‌های اجرایی، بانک ها و سرمایه‌گذاران تکمیل و وارد چرخه تولید استان شده اند.

حیدری گفت: توسعه گلخانه های کشاورزی پتانسیل مهمی است که سرمایه گذاری در این بخش می تواند زمینه ساز تولید محصول سالم، کاهش هزینه های تولید انواع محصولات صیفی، بازار پسندی و ایجاد اشتغال پایدار شود و تاکنون هرمزگان در این زمینه  در سطح ملی با اجرای طرح های متعدد پیشتاز بوده است.

شماره خبر : ٢٠٢٣٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/13

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.