شنبه ٢٨ دی ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > توسعه و پیشرفت هر سازمان با اصلاح ساختار سازمانی شکل می گیرد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٢٣١

تاریخ:1398/09/18


معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان:
توسعه و پیشرفت هر سازمان با اصلاح ساختار سازمانی شکل می گیرد

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: توسعه و پیشرفت هر سازمان با اصلاح ساختار سازمانی شکل می گیرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، نازنین شیبانی در جلسه کمیته اصلاح ساختار سازمانی استانداری هرمزگان، عنوان کرد: واگذاری برخی خدمات دستگاه های اجرایی به بخش خصوصی و ساماندهی و توسعه بخشی فرآیند سازمانی مهمترین هدف اصلاح ساختار نظام اداری است.

وی کاهش سقف پست های غیر ضروری مطابق قانون برنامه ششم توسعه و نیز تمرکز زدایی در اداره امور و واگذاری وظایف و اختیارات به سطوح شهرستانی را از مهمترین محورهای این کمیته دانست.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان افزود: پیشنهاداتی با موضوع وضع موجود نظام اداری در فرمانداری ها در اين جلسه ارائه شد و پست های پیشنهادی جهت احراز شرایط ارائه شد.

شیبانی خاطرنشان کرد: هدفمند کردن وظایف با توجه به شرایط ساختاری سازمانی در فرمانداری های هر شهرستان بسیار حائز اهمیت است.

شماره خبر : ٢٠٢٣١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.