دوشنبه ١٣ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس به عنوان یک طرح مهم باید در هرمزگان اجرایی و احداث شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٢٢٥

تاریخ:1398/09/17


استاندار هرمزگان در نشست با مسئولان بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کشور:
مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس به عنوان یک طرح مهم باید در هرمزگان اجرایی و احداث شود

استاندار هرمزگان تاکید کرد: مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس به عنوان یک طرح مهم باید در هرمزگان اجرایی و احداث شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در نشست با سردار محمدقاسم ناظر معاون هماهنگ ‌کننده و امور استان های بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کشور، سردار علی اصغر جعفری مدیرعامل موزه دفاع مقدس و سرهنگ سید حسین ستوده رئیس سازمان امور موزه‌ها و یادمان‌های دفاع مقدس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کشور، احداث مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس در هرمزگان را مورد پیگیری قرار داد.

وی گفت: با توجه به نقش مهمی که هرمزگان در کنار آب های نیلگون خلیج فارس در دوران دفاع مقدس ایفا نمود و همچنین حضور رزمندگان این استان در جبهه های مختلف کشور و تقدیم شهدا، جانبازان و آزادگان بسیار از این استان، باید برای معرفی هرچه بیشتر آنها مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس در این استان احداث شود.

استاندار هرمزگان تصریح کرد: تمام تلاش خود را برای حمایت از اجرای این پروژه انجام می‌دهیم تا این طرح مهم به خوبی به نتیجه برسد.

شماره خبر : ٢٠٢٢٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/13

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.