يکشنبه ١٧ فروردين ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > دیدار استاندار هرمزگان با معاون اول رئیس جمهور/پیگیری حمایت از اجرای طرح‌های پرورش ماهی در هرمزگان/موافقت معاون اول رئیس جمهور با پیشنهادات استاندار هرمزگان و مطرح شدن موضوع طرح‌های پرورش ماهی در ستاد اقتصاد مقاومتی کشور


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٢٠٣

تاریخ:1398/09/16دیدار استاندار هرمزگان با معاون اول رئیس جمهور/پیگیری حمایت از اجرای طرح‌های پرورش ماهی در هرمزگان/موافقت معاون اول رئیس جمهور با پیشنهادات استاندار هرمزگان و مطرح شدن موضوع طرح‌های پرورش ماهی در ستاد اقتصاد مقاومتی کشور

استاندار هرمزگان در دیدار با معاون اول رئیس جمهور، حمایت از اجرای طرح های پرورش ماهی در هرمزگان را مورد پیگیری قرار داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان روز شنبه با دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور دیدار و گفتگو نمود.

در این دیدار که دکتر امید معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور نیز حضور داشت، استاندار هرمزگان موضوع حمایت از سرمایه گذاران و فعالان به ویژه تعاونی‌های صیادی جهت مشارکت در اجرای طرح‌های پرورش ماهی در هرمزگان را مطرح کرد.

وی پرورش ماهی را یکی از ظرفیت های مهم و اشتغالزا در هرمزگان اعلام کرد و گفت: هدف گذاری های خوبی در این زمینه در استان صورت گرفته تا بتوانیم از این طریق ضمن ایجاد اشتغال، درآمدزایی مناسبی نیز برای مردم هرمزگان انجام شود.

همتی وجود تعاونی های صیادی در مناطق ساحلی هرمزگان را یک ظرفیت خوب جهت مشارکت در اجرای طرح‌های پرورش ماهی دانست و تصریح کرد: باید حمایت لازم با پرداخت تسهیلات جهت مشارکت تعاونی های صیادی در طرح‌های پرورش ماهی صورت گیرد و تسهیلات اشتغالزایی روستایی یکی از امکانات خوب در این حوزه می باشد.

معاون اول رئیس جمهور نیز ضمن استقبال و موافقت با این پیشنهاد استاندار هرمزگان، بر لزوم مطرح شدن موضوع حمایت از طرح های پرورش ماهی در ستاد اقتصاد مقاومتی کشور تاکید کرد تا از این طریق اقدامات لازم در این حوزه صورت گیرد.

شماره خبر : ٢٠٢٠٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.