دوشنبه ١٣ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > پیام استاندار هرمزگان به مناسبت هفته پژوهش


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٢٠٠

تاریخ:1398/09/16پیام استاندار هرمزگان به مناسبت هفته پژوهش

استاندار هرمزگان با صدور پیامی ضمن قدردانی از تلاش‌های پژوهشگران و فعالان این عرصه به ویژه در استان هرمزگان، فرارسیدن هفته پژوهش را گرامی داشت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در این پیام آورده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

پژوهش و تحقیقات کاربردی مبتنی بر علم و دانش از مهمترین ارکان و محورهای پیشرفت و توسعه هر جامعه محسوب می شود.

امروزه با توجه به نقش موثر دانش و تکنولوژی در زندگی انسان ها باید امور مختلف بر اساس تحقیقات و پژوهش ها اجرایی شوند تا به نتایج مطلوبی برسیم.

ترویج فرهنگ پژوهش محوری در عرصه‌های مختلف باید به عنوان یکی از اولویت های مهم در مدیریت امور همواره در دستور کار باشد تا با نهادینه سازی این فرهنگ بتوانیم از دستاوردهای تحقیقات و پژوهش ها بهره مند شده و دانش نوین را در زندگی خود به کار بگیریم.

بدون شک امروزه باید دانش‌آموزان و دانشجویانی پژوهشگر و محقق را در مدارس و دانشگاه ها تربیت کنیم تا به قله های دانش و فناوری و نوآوری برسیم.

ارتقای بهره وری در جامعه یکی از دستاوردهای مهم ترویج پژوهش محوری محسوب می شود که همه مردم از آن بهره مند خواهند شد.

اینجانب ضمن گرامیداشت فرارسیدن هفته پژوهش، از تلاش‌های یکایک پژوهشگران و فعالان این عرصه به ویژه در استان هرمزگان تشکر و قدردانی می نمایم و امیدوارم روز به روز در این فعالیت مهم و موثر خود موفق و موید باشند.

 

فریدون همتی

استاندار هرمزگان

شماره خبر : ٢٠٢٠٠
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/13

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.