دوشنبه ١٣ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > شمار داوطلبان نمایندگی مجلس در هرمزگان به ۸۲ نفر رسید


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠١٩٣

تاریخ:1398/09/15


رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان:
شمار داوطلبان نمایندگی مجلس در هرمزگان به ۸۲ نفر رسید

رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان گفت: با ثبت ‌نام ۲۲ داوطلب تا پایان ششمین روز نام نویسی، تعداد داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی در این استان به ۸۲ نفر رسید.

 

 

 

 


به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان هرمزگان، دکتر سعید ناجی ضمن اعلام این مطلب افزود: در ششمین روز نام نویسی، ۲۲ داوطلب در سه حوزه مرکزی، غرب و شرق هرمزگان ثبت ‌نام کردند که شامل ۲۰ داوطلب مرد و ۲ زن بودند.

رئیس ستاد انتخابات هرمزگان افزود: در این روز در حوزه انتخابیه مرکز استان، ۱۰ نفر ثبت‌نام کردند که از این تعداد هشت نفر مرد  و دو نفر زن بودند.

ناجی گفت: در حوزه انتخابیه غرب استان ۹ نفر و حوزه شرق استان نیز دو نفر ثبت‌نام کردند که در مجموع به ترتیب در حوزه مرکزی ۴۲ نفر، در حوزه غرب استان ۲۳ نفر و حوزه شرق استان ۱۷ نفر نام‌نویسی کرده‌اند.

وی ادامه داد: مجموع داوطلبان مرد در استان به ۷۱ نفر و داوطلبان زن به ۱۱ نفر رسیده است.

رییس ستاد انتخابات هرمزگان گفت: نام نویسی از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی همزمان با سراسر کشور در سه مرکز حوزه انتخابیه بندرعباس، میناب، بندرلنگه و ستاد انتخابات کشور از ۱۰ آذرماه آغاز شده و به مدت یک هفته تا شانزدهم آذر ادامه دارد.

شماره خبر : ٢٠١٩٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/05/13

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.