دوشنبه ١٦ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > باید با خلق ایده ها روند پیشبرد اهداف سازمان همیاری شهرداری های استان را سرعت بخشید


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠١٤٠

تاریخ:1398/09/11


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان:
باید با خلق ایده ها روند پیشبرد اهداف سازمان همیاری شهرداری های استان را سرعت بخشید

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: امروز زمان تکیه بر کارهای سنتی و فیزیکی برای پیشبرد امور و برنامه ها پایان یافته و باید با خلق ایده ها و کارهای نوآورانه روند پیشبرد برنامه ها و اهداف سازمان همیاری شهرداری های استان را سرعت بخشید.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، رضا مدرس در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری های استان هرمزگان، افزود: استان هرمزگان دارای ظرفیت‌ها و فرصت‌هایی در حوزه بازرگانی و سرمایه گذاری است که استان‌های دیگر فاقد آن هستند و این به منزله یک فرصت برای سازمان همیاری شهرداری‌ها است.

وی اضافه کرد: تمامی دستگاه ها در حوزه تولید و خلق ثروت تلاش می کنند، امیدواریم دست اندرکاران سازمان همیاری شهرداری های استان نیز که بر اساس منویات مقام معظم رهبری به مثابه مجاهدان و رزمندگان اقتصادی استان هستند در این حوزه بتوانند به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کمک کنند.

مدرس با تاکید بر همیت و هم افزایی سازمانی در این نهاد گفت: یک صدایی و هم نوایی در تمام ارکان این سازمان ضروری است و همکاران سازمان همیاری بسیار توانمند در اجرای اهداف سازمانی هستند.

وی با تاکید بر اینکه نباید از ایجاد انگیزه و پویایی در سازمان غافل شد، گفت: باید از ظرفیت‌ها و نیروهای انسانی برای عبور از بحران‌های این سازمان استفاده شود.

مدرس خاطرنشان کرد: این ظرفیت، پتانسیل و توانایی در نیروهای انسانی سازمان همیاری شهرداری های استان وجود دارد که قطعاً با شناسایی و بهره مندی مناسب از توان آنها، می توان اهداف را محقق ساخت.

وی ادامه داد: شاید یکی از رموز موفقیت سازمان همیاری شهرداری های استان در زمان مدیریت آقای دست پاک را هم بتوان، پرهیز از کارهای سنتی و حرکت وی به سمت برنامه های جدید و خلاقانه با استفاده از نیروهای خوش فکر و توانمند برشمرد.

معاون عمرانی استانداری هرمزگان اظهار کرد: از میان گزینه‌های متعددی که هر یک توانمندی لازم جهت تصدی این سمت را دارا بودند، با بررسی‌های صورت گرفته ارسلان بهاری میمندی برای این مسئولیت انتخاب شد که امیدواریم بتواند در سمت جدید با همکاری مجموعه نیرو‌های سازمان، در راستای تقویت بیش از پیش همیاری شهرداری‌های استان گام بردارد.

شماره خبر : ٢٠١٤٠
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/16

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.