پنج شنبه ١٩ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > برگزاری مطلوب کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان با مشارکت مناسب دستگاه های اجرایی در حال پیگیری و اجراست


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠١٣٩

تاریخ:1398/09/11


معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان:
برگزاری مطلوب کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان با مشارکت مناسب دستگاه های اجرایی در حال پیگیری و اجراست

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: برگزاری مطلوب کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان با مشارکت مناسب دستگاه های اجرایی در حال پیگیری و اجراست.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، نازنین شیبانی در جلسه کمیته استقبال و اسکان کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان با اشاره به مصوبات این کمیته، عنوان  کرد: سه موضوع مورد بحث در این کمیته حمل و نقل، اسکان و پذیرایی مدعوین استانی و‌ ملی می باشد.

وی گفت: مقرر شد حمل و نقل خانواده های معزز شهدا در مدت چهار روزی که در این کنگره اجتماع می کنند از چهارگوشه استان و به تناسب از همه اقشار با برنامه ریزی دقیق با مدیریت فرمانداری ها و فرماندهان نواحی انجام شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان از اعلام آمادگی جامعه هتلداران استان برای استقبال و اسکان میهمانان کنگره ملی۱۵۰۰ شهید استان، اظهار داشت: در بحث اسکان میهمانان درون استانی و ملی که از سی استان برای حضور در این کنگره دعوت شده اند، به دلیل اهمیت کار کمیته اسکان پیگیر امر خواهد بود تا مدعوین در بهترین فضاهای استان اسکان داده شوند.

شیبانی عنوان کرد: در بحث نمایشگاه جانبی که قرار است برگزار شود برای مسائل مربوط به اسکان و ایاب و ذهاب با صنایع استان هماهنگی لازم انجام شده است.

 وی افزود: در حوزه بهداشت و درمان، اعزام نیروها در زمان برگزاری کنگره از مراکز تعیین شده انجام می شود.

رئیس کمیته استقبال و اسکان کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان اضافه کرد: مقدمات کار فراهم شده و روند امور با تقسیم کار مناسب شروع شده و با مشارکت دستگاه‌های متولی در حال پیگیری است و تلاش می‌کنیم این‌ کنگره در شأن شهدای بزرگوار برگزار شود.

شماره خبر : ٢٠١٣٩
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/18

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.