دوشنبه ١٦ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > ساماندهی ناوگان حمل و نقل عمومی و نظارت بر بازار ماموریت مهم فرمانداران است/اقلام ضروری و کالاهای اساسی مورد نیاز در استان تامین شده است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠١٢٩

تاریخ:1398/09/09


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
ساماندهی ناوگان حمل و نقل عمومی و نظارت بر بازار ماموریت مهم فرمانداران است/اقلام ضروری و کالاهای اساسی مورد نیاز در استان تامین شده است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی و نظارت بر بازار از ماموریت های مهم فرمانداران استان با همکاری دستگاه‌های اجرایی ذیربط است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در جلسه ویژه ستاد تنظیم بازار استان هرمزگان با فرمانداران با اشاره به ماموریت های فرمانداران در حوزه های مختلف، عنوان کرد: ساماندهی ناوگان حمل و نقل عمومی درون شهری و برون شهری، رصد بازار، تامین به موقع کالاهای ضروری و جلوگیری از افزایش غیر منطقی قیمت ها با همکاری دستگاه‌های اجرایی ذیربط ماموریت مهم فرمانداران است.

وی گفت: با تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری مناطق مختلف استان هرمزگان با تامین مینی بوس مورد نیاز از افزایش غیرمنطقی قیمت ها جلوگیری بعمل آمد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با تاکید بر ساماندهی ناوگان حمل و نقل عمومی بندرعباس، تصریح کرد: با توجه به حجم گسترده ترددهای درون شهری و برون شهری در مرکز استان ساماندهی و تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی بندرعباس از سوی فرمانداری با همکاری شهرداری و سایر دستگاه های اجرایی ذیربط با جدیت دنبال گردد.

حیدری اظهار داشت: کالا های ضروری مورد نیاز استان به ویژه برنج به مقدار لازم تامین و کمبودی در این زمینه ها وجود ندارد و تشدید نظارت ها برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی در بازار با جدیت دنبال گردد.

وی با تاکید بر تامین سوخت مایع مناطق مختلف استان، اظهار داشت: شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان با برنامه‌ریزی مناسب و مدیریت به موقع سوخت مایع مورد نیاز مناطق مختلف هرمزگان را تامین و از بروز مشکل در این رابطه با اتخاذ تدابیر مناسب جلوگیری بعمل آورد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان افزود: با تلاش های مجموعه فرمانداران و مدیران دستگاه‌های اجرایی اقدامات خوبی در حوزه تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی استان و ایجاد ثبات در بازار صورت پذیرفته است که نیازمند استمرار تلاش ها در این زمینه هاست و جلسات ویژه ستاد تنظیم بازار استان با فرمانداران برای رصد و ارزیابی اقدامات در بخش های مختلف با جدیت دنبال و برگزار می گردد.

شماره خبر : ٢٠١٢٩
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/16

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.