دوشنبه ١٦ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > آمادگی تمامی دستگاه های اجرایی استان برای برگزاری کنگره ملی شهدای هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠١٢٨

تاریخ:1398/09/09


معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان:
آمادگی تمامی دستگاه های اجرایی استان برای برگزاری کنگره ملی شهدای هرمزگان

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان از آمادگی تمامی امکانات دستگاه های اجرایی استان هرمزگان برای برگزاری کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، نازنین شیبانی درجلسه هماهنگی کمیته اسکان و استقبال کنگره ملی ۱۵۰۰شهید استان هرمزگان، عنوان کرد: با دستور استاندار هرمزگان، همه مدیران دستگاه‌ها ملزم شده اند با رعایت صرفه جویی در هزینه‌ها برای همکاری در برگزاری کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید استان اقدام کنند.

وی افزود: کمیته پشتیبانی، اسکان و استقبال کنگره شهدا در محور‌های، اسکان، ایاب و ذهاب میهمانان و پذیرایی فعالیت خود را آغاز کرده است و پیش بینی می شود  بیش از سه هزار نفر میهمان کنگره شهدای استان باشند.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان بیان کرد: درباره اسکان میهمانان نیز هماهنگی‌های لازم با کمک دستگاه‌های مختلف صورت گرفته است و تلاش می کنیم با استفاده از ظرفیت‌های درون سازمانی دستگاه‌ها موضوع اسکان را سازماندهی کنیم.

وی بیان کرد: برای تامین اسکان و پذیرایی میهمانان و استقبال درمدت زمان کنگره  ۱۵۰۰ شهید استان هم هماهنگی لازم صورت گرفته است.

به گفته شیبانی، کنگره ملی ۱۵۰۰ شهید استان هرمزگان اوایل دی ماه برگزار می‌شود.

شماره خبر : ٢٠١٢٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/16

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.