دوشنبه ١٦ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > طرح هرمزگان گردی در راستای تاکیدات استاندار هرمزگان مبنی بر معرفی ظرفیت های گردشگری اجرایی شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠١٢٧

تاریخ:1398/09/09


مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری هرمزگان:
طرح هرمزگان گردی در راستای تاکیدات استاندار هرمزگان مبنی بر معرفی ظرفیت های گردشگری اجرایی شد

مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری هرمزگان گفت: در راستای تاکیدات استاندار هرمزگان مبنی بر معرفی ظرفیتهای گردشگری و اقدامات دولت تدبیر و امید در شهرستانها، دبیرخانه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان با تصویب طرح هرمزگان گردی در هیات رییسه این شورا برای نخستین بار در استان این طرح را از شهرستان زیبای سیریک با حضور جمعی از مدیران و کارشناسان روابط عمومی های استان آغاز

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، فاطمه رکن الدینی این قدام را از برنامه های یک ساله شورای هماهنگی روابط عمومی ها برشمرد و افزود: بازدید از بندر بزرگ سیریک و آشنایی با ظرفیت های چندمنظوره این بندر، خورآذینی و ساحل زیبای کوهستک و گردشگری دریایی، مجتمع بومگردی و پارک ساحلی سیریک و اجرای مسابقات ورزشی دریایی از جمله برنامه های این سفر بود‌.

افزود: اقدامات دولت در شهرستان ها بسیار چشمگیر است که روابط عمومی ها و رسانه ها بهترین سفیران اطلاع رسانی و گردشگری هستند.

وی با اشاره به شرایط مناسب آب و هوا در استان خاطرنشان کرد: روابط عمومی ها با برنامه ریزی و ارایه طرح های گردشگری می توانند ضمن فراهم نمودن زمینه برگزاری اردوی تفریحی، به سایر کارکنان و خانواده های آنان آخرین  اقدامات دستگاه خود را نیز اطلاع رسانی کنند.

دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های استان هرمزگان با بیان اینکه مناطق گردشگری هرمزگان تنها قشم و کیش نیست تصریح کرد: در حاشیه سفرهای مسئولان و کارکنان دستگاه ها و صنایع به استان می توان با راه اندازی تور گردشگری ظرفیت های مختلف گردشگری شهرستان ها را به کشور معرفی کرد.

وی از تمامی روابط عمومی های دستگاه ها خواست در این فصل مناسب از سال زمینه گردشگری داخلی ادارات مربوطه را فراهم کنند.

رکن الدینی بندر بزرگ چند منظوره سیریک را بندری منحصر به فرد عنوان کرد که می تواند علاوه بر اقتصادی بودن آن، جاذبه گردشگری ویژه ای نیز برای گردشگران داشته باشد.

شماره خبر : ٢٠١٢٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/16

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.