دوشنبه ١٦ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > وظیفه کمیته اطلاع رسانی، شفاف سازی فرآیند انتخابات است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠١٢٦

تاریخ:1398/09/09


دبیر ستاد انتخابات استان هرمزگان:
وظیفه کمیته اطلاع رسانی، شفاف سازی فرآیند انتخابات است

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری و دبیر ستاد انتخابات استان هرمزگان گفت: از وظایف کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان شفاف سازی فرآیند انتخابات است و باید مردم را در کمال شفافیت در جریان فرآیند برگزاری انتخابات قرار دهند‌.

 

 

 

 


به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان هرمزگان، دکتر احمد نفیسی در جلسه ویدئو کنفرانس با روسای کمیته های اطلاع رسانی انتخابات شهرستان های استان هرمزگان،  پاسخگویی را از دیگر وظایف این کمیته دانست و بیان کرد: باید بتوان در پاسخگویی و شفاف سازی اذهان عمومی پیرامون برگزاری انتخابات اطلاع رسانی سنجیده، موثر  و هماهنگ انجام گیرد تا از بروز هر گونه شک و شبهه جلوگیری شود.

وی تاکید کرد: باید در اطلاع رسانی از روند برگزاری انتخابات وحدت رویه و تعامل سازنده با رسانه ها در این زمینه وجود داشته باشد.

نفیسی خاطرنشان کرد: همچنین در روند اطلاع رسانی باید ضمن پیروی از قانون انتخابات، جانب بی طرفی را نیز حفظ کرد و بر مبنای تقوی و دوری از حاشیه ها گام برداشت.

دبیر ستاد انتخابات استان هرمزگان، جذب حداکثری مردم در انتخابات را از دیگر وظایف کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان دانست و گفت:  جذب حداکثری  مشارکت مردم در انتخابات فارغ از هر سمت و سوی حزبی و  سیاسی یکی دیگر از وظایف  کمیته اطلاع رسانی است که باید در این زمینه علاوه بر نکات گفته شده، سعی کنید برنامه های خلاقانه نیز داشته باشید.

وی اضافه کرد: همان گونه که کمیته اطلاع رسانی استان زمینه ارتباطی استاندار و رییس ستاد انتخابات با رسانه را هماهنگ می کنند کمیته های اطلاع رسانی ستاد انتخابات در شهرستان ها باید زمینه ارتباط موثر فرمانداران با رسانه را فراهم کنند.

شماره خبر : ٢٠١٢٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/16

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.