دوشنبه ١٦ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > رعایت اصل بی طرفی و صیانت از آرای مردم در اولویت کار ستاد انتخابات هرمزگان باشد/باید برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و با حضور حداکثری مردم تلاش کنیم


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:٢٠٠٩٣

تاریخ:1398/09/05


استاندار هرمزگان در نشست با روسای کمیته های ستاد انتخابات استان:
رعایت اصل بی طرفی و صیانت از آرای مردم در اولویت کار ستاد انتخابات هرمزگان باشد/باید برای برگزاری انتخاباتی باشکوه و با حضور حداکثری مردم تلاش کنیم

استاندار هرمزگان رعایت اصل بی طرفی و صیانت از آرای مردم را از مهمترین اولویت ها برای مجریان برگزاری انتخابات دانست.

 

 

 

 


به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان هرمزگان، دکتر فریدون همتی در نشست با روسای کمیته های ستاد انتخابات استان هرمزگان بر لزوم برگزاری مانورهای آمادگی برگزاری انتخابات تاکید کرد و بیان داشت: رعایت اصل بی طرفی و صیانت از آرای مردم از مهمترین اولویت ها برای مجریان برگزاری انتخابات است.

وی ادامه داد: کمیته های زیرمجموعه ستاد انتخابات استان با مطالعه دقیق قوانین و مقررات مربوط به انتخابات در این خصوص آگاهی کافی را داشته باشند و قوانین را با دقت اجرایی کنند.

استاندار هرمزگان تامین تجهیزات مورد نیاز به ویژه ایجاد زیرساخت های فناوری اطلاعات برای برگزاری انتخابات را از دیگر اولویت های مهم در این حوزه برشمرد.

همتی افزود: باید از هم اکنون محل های شعب اخذ رای به لحاظ برخورداری از زیرساخت ها مورد بررسی قرار گیرد و در صورت نیاز نسبت به تامین ملزومات اقدام شود.

وی تاکید کرد: مجموعه ستاد انتخابات استان هرمزگان باید با تمام توان و رعایت قانون در راستای برگزاری انتخاباتی باشکوه و با حضور حداکثری مردم تلاش کند.

در این نشست روسای کمیته های ستاد انتخابات استان هرمزگان گزارشی از اقدامات خود را ارائه کردند.

شماره خبر : ٢٠٠٩٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/16

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.