پنج شنبه ١٩ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > برپایی کمپ های اسکان اضطراری در منطقه رودبار شهرستان بستک در پی وقوع زلزله/مردم منطقه نکات ایمنی را رعایت کنند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٩٢٢

تاریخ:1398/08/15


مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان:
برپایی کمپ های اسکان اضطراری در منطقه رودبار شهرستان بستک در پی وقوع زلزله/مردم منطقه نکات ایمنی را رعایت کنند

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: زمین لرزه ای به بزرگی ۵/۴ ریشتر منطقه رودبار از توابع شهرستان بستک را لرزاند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، علیرضا صفاایسینی ضمن اعلام این مطلب افزود: این زمین‌لرزه در عمق ۱۶ کیلومتری زمین دو شهرستان بستک و بندر خمیر را لرزاند.

وی اضافه کرد: این زمین لرزه در طول جغرافیایی۵۵.۱۱ و عرض جغرافیایی ۲۷.۲۳ به وقوع پیوست و شدت آن در شهرستان های بستک، بندرخمیر و بندرعباس احساس شد.

صفاایسینی خاطرنشان کرد: تاکنون خسارت جانی پیرامون این زمین لرزه اعلام نشده و پس از وقوع زمین لرزه  تیم های ارزیاب به منطقه اعزام شدند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان افزود: در پی این زمین لرزه به برخی از منازل اهالی منطقه رودبار شهرستان بستک خسارات وارد شده که میزان این خسارات در حال ارزیابی است.

صفاایسینی تاکید کرد: با توجه به پس لرزه های متعدد  این زمین لرزه مردم منطقه باید نکات ایمنی را رعایت کنند.

وی تصریح کرد: به منظور پیشگیری از وقوع حوادث احتمالی و کاهش نگرانی اهالی منطقه تعداد 160 چادر در منطقه دپو شده و جمعیت هلال احمر بر حسب نیاز در حال برپایی کمپ های اسکان اضطراری در منطقه می باشد و در صورت نیاز تعداد چادر بیشتری به منطقه ارسال می گردد.

شماره خبر : ١٩٩٢٢
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/18

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.