پنج شنبه ١٩ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > پیام تسلیت و همدردی استاندار هرمزگان در پی درگذشت دو دانش آموز بشاگردی بر اثر حادثه واژگونی خودرو/دستور استاندار هرمزگان برای رسیدگی فوری به وضعیت دانش آموزان مصدوم در این حادثه


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٩٢١

تاریخ:1398/08/14پیام تسلیت و همدردی استاندار هرمزگان در پی درگذشت دو دانش آموز بشاگردی بر اثر حادثه واژگونی خودرو/دستور استاندار هرمزگان برای رسیدگی فوری به وضعیت دانش آموزان مصدوم در این حادثه

استاندار هرمزگان با صدور پیامی درگذشت دو دانش آموز بشاگردی بر اثر حادثه واژگونی خودرو را به مردم شریف بشاگرد و خانواده های داغدار این عزیزان تسلیت و تعزیت گفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری، در پیام تسلیت دکتر فریدون همتی آمده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

خبر درگذشت دو دانش آموز و مصدوم شدن تعدادی دیگر درحادثه غم انگیز واژگونی خودروی حامل دانش آموزان در شهرستان بشاگرد موجب تاسف و تاثر فراوان شد.

اینجانب با قلبی محزون این مصیبت سنگین را به خانواده های داغدار این دانش آموزان صمیمانه تسلیت و تعزیت عرض می کنم.

در برابر تقدیر حضرت پروردگار چاره‌ای جز تسلیم و رضا نیست؛ از درگاه خداوند متعال برای مجروحان این حادثه شفای عاجل و برای آن عزیزان سفرکرده علو درجات خواهانم.

فریدون همتی

استاندار هرمزگان

 

همچنین در پی وقوع حادثه واژگونی خودروی حامل دانش آموزان در یکی از روستاهای شهرستان بشاگرد، استاندار هرمزگان دستور رسیدگی فوری به مصدومین این حادثه و بررسی علت بروز این حادثه را به فرماندار شهرستان بشاگرد صادر نمود.

دکتر فریدون همتی در این دستور بر لزوم تامین تمامی نیازهای درمانی دانش آموزان مصدوم در این حادثه تاکید نمود.

استاندار هرمزگان همچنین خواستار بررسی علت وقوع این حادثه و اتخاذ تمهیدات مناسب جهت جلوگیری از بروز حوادث مشابه گردید.

شماره خبر : ١٩٩٢١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/18

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.