پنج شنبه ١٩ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > برای نخستین بار دو نیروی هرمزگانی به عنوان مدیرعامل و عضو موظف هیئت مدیره منطقه ویژه اقتصادی پارسیان منصوب و معرفی شدند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٨٩١

تاریخ:1398/08/13


با پیگیری های استاندار هرمزگان محقق شد؛
برای نخستین بار دو نیروی هرمزگانی به عنوان مدیرعامل و عضو موظف هیئت مدیره منطقه ویژه اقتصادی پارسیان منصوب و معرفی شدند

با پیگیری هایی که از سوی دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان صورت گرفت، حکم انتصاب دو نیروی بومی هرمزگانی، شامل مسعود پاکزاد به عنوان مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان و شهروز شجاعی به عنوان عضو هیئت مدیره این مجموعه، صادر شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، در نشست روز دوشنبه دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان با دکتر خداداد غریب پور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) که در تهران برگزار شد، صدور احکام و معرفی این دو نیروی بومی هرمزگانی به عنوان مدیرعامل و عضو هیئت مدیره منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان انجام شد.

استاندار هرمزگان در این نشست خواستار تداوم این رویه و حضور نیروهای بومی هرمزگانی در مناصب مدیریتی و هیئت مدیره دیگر مناطق ویژه اقتصادی، صنایع و بنگاه‌های اقتصادی مستقر در این استان شد.

دکتر فریدون همتی استفاده از نیروهای توانمند و با تجربه هرمزگانی در هیئت مدیره و مدیرعاملی صنایع بزرگ را یکی از مطالبات به حق مردم این استان عنوان کرد و گفت: با انتصاب صورت گرفته امروز، این موضوع شتاب بیشتری به خود می گیرد.

وی افزود: هماهنگی و تعامل بسیار خوبی بین سازمان ایمیدرو، استاندار هرمزگان و نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی وجود دارد که می تواند حامی و پشتیبان تیم مدیریتی جدید منطقه ویژه اقتصادی پارسیان باشد و اتفاقات بزرگی را در این دوره رقم بزند.

استاندار هرمزگان خاطرنشان کرد: براساس تجربه، توانمندی و درک درست از شرایط موجود، این انتصابات صورت گرفته و جا دارد از تلاش ها و پیگیری های مهندس شاهرخی در دوران مدیریت خوبشان در منطقه ویژه اقتصادی پارسیان تقدیر و تشکر کنم.

همتی اظهار داشت: هدفگذاری ۱۵ میلیون تن تولید محصولات پتروشیمی، چهار میلیون تن تولید فولاد و صنایع معدنی در منطقه ویژه اقتصادی و صنایع انرژی بر پارسیان صورت گرفته که می تواند موجب تحول و توسعه بزرگی در منطقه باشد.

وی ادامه داد: توسعه در این منطقه با پیوست فرهنگی، اجتماعی و زیست محیطی می تواند موجب تحول منطقه و استان شود.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز در این نشست با استقبال از پیشنهاد استاندار هرمزگان، برای همکاری در راستای حضور نیروهای بومی هرمزگانی در مدیریت مجموعه های مرتبط با وزارت صنعت، معدن و تجارت در هرمزگان، تاکید و اعلام آمادگی نمود.

شایان ذکر است؛ مسعود پاکزاد از نیروهای بومی استان هرمزگان است که سوابق مختلف مدیریتی از جمله مدیرکل امور اقتصادی استانداری هرمزگان، مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری هرمزگان و مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری هرمزگان را در کارنامه دارد و به عنوان مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان منصوب شد.

شهروز شجاعی نیز از نیروهای اهل سنت استان هرمزگان است که معاون طرح و توسعه شرکت آب منطقه ای استان هرمزگان می باشد و به عنوان عضو هیئت مدیره منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان منصوب شد.

شهروز شجاعی نخستین نیروی هرمزگانی اهل سنت است که با پیگیری استاندار هرمزگان در ترکیب هیئت مدیره صنایع و مناطق ویژه اقتصادی این استان قرار گرفت.

براساس این گزارش حسن شاهرخی نیز به عنوان رییس هیئت مدیره و بابایی نیز به عنوان دیگر عضو هیئت مدیره منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان منصوب شدند.

همچنین مراسم معارفه مدیرعامل جدید و اعضای هیئت مدیره منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان به زودی با حضور مردم و مسئولان، در شهرستان پارسیان برگزار می‌شود.

شماره خبر : ١٩٨٩١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/18

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.