پنج شنبه ١٩ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > پیگیری رفع مسائل و مشکلات واحد‌های تولیدی استان در نشست معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری هرمزگان با مدیران بانک اقتصاد نوین


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٨٩٠

تاریخ:1398/08/13پیگیری رفع مسائل و مشکلات واحد‌های تولیدی استان در نشست معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری هرمزگان با مدیران بانک اقتصاد نوین

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان طی نشستی با مدیران بانک اقتصاد نوین کشور، رفع مسائل و مشکلات واحد‌های تولیدی استان به ویژه شرکت آلومینیوم المهدی را بررسی و پیگیری کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری معاون اقتصادی استاندار هرمزگان در راستای پیگیری رفع مسائل ومشکلات واحد های تولیدی و صنعتی استان با همراهی قاسمی رئیس سازمان صمت استان و مدیرعامل شرکت آلومینیوم المهدی طی نشستی با مدیران بانک اقتصاد نوین کشور در تهران به بررسی راه هایی تسریع در رونق  هرچه بیشتر مجموعه آلومینیوم المهدی با استفاده از ظرفیت های بانک اقتصاد نوین کشور پرداخت.

تعیین تکلیف بدهی های مجموعه آلومینیوم المهدی به بانک اقتصاد نوین از موضوعات دیگری بود که در نشست معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با مدیران بانک اقتصاد نوین کشور مورد بررسی قرار گرفت.

شایان ذکر است؛ مجموعه آلومینیوم المهدی در یک سال اخیر با چالش های بسیاری در زمینه تولید روبرو بود که با ورود به موقع استانداری هرمزگان به ویژه معاونت اقتصادی باهمکاری سایر نهادها و با استفاده از ظرفیت کارگروه رفع موانع تولید، کارگروه اقدام و پیگیری های متعدد، بخش مهمی از مشکلات این واحد مهم صنعتی و تولیدی استان برطرف و زمینه رونق دوباره آن مهیا گردید که دستاورد مهم آن حفظ و ارتقاء ظرفیت تولید و اشتغال در این مجموعه می باشد.

شماره خبر : ١٩٨٩٠
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/18

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.