پنج شنبه ١٩ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > ارزیابی پوشش آنتن دهی در نقاط شعب اخذ رای آغاز شده است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٧٨١

تاریخ:1398/08/02


رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان هرمزگان:
ارزیابی پوشش آنتن دهی در نقاط شعب اخذ رای آغاز شده است

رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان هرمزگان گفت: ارزیابی وضعیت پوشش آنتن دهی در نقاط شعب اخذ رای آغاز شده است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، مهرداد یزدانی در نشست ویدئو کنفرانس مسئولین ستاد انتخابات استان هرمزگان با فرمانداران استان ضمن تشریح ماموریت ها و وظایف کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان، بیان داشت: تاکنون دو جلسه کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان برگزار شده و کار بررسی و ارزیابی  وضعیت امکانات شهرستان ها در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات برای برگزاری انتخابات در اسفند ماه آغاز شده است.

وی از شروع ارزیابی پوشش آنتن دهی در نقاط شعب اخذ رای در استان خبرداد و تصریح کرد: برگزاری جلسات مشترک با مسئولین وزارت کشور و شرکت مخابرات به صورت ویدئو کنفرانس و برنامه ریزی جهت انجام مانورهای فنی وعملیاتی سامانه های انتخاباتی از دیگر اقدامات و فعالیت های کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان در این مدت بوده است.

رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان هرمزگان در ادامه یادآور شد: برنامه ریزی جهت آموزش نیروهای فنی درفرمانداری ها، راه اندازی بخش انتخابات پورتال استان برای کمیته اطلاع رسانی و ارزیابی شبکه اختصاصی و برنامه ریزی افزایش امکانات آن از دیگر اقدامات و فعالیت های صورت گرفته توسط کمیته فناوری اطلاعات می باشد.

شماره خبر : ١٩٧٨١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/18

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.