پنج شنبه ١٩ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > انتخابات جوهره نظام مردم سالاری است/از تمامی ظرفیت ها برای برگزاری شفاف و مطلوب انتخابات استفاده شود


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٧٦١

تاریخ:1398/08/01


رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان:
انتخابات جوهره نظام مردم سالاری است/از تمامی ظرفیت ها برای برگزاری شفاف و مطلوب انتخابات استفاده شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان با بیان اینکه انتخابات جوهره نظام مردم سالاری است، گفت: باید از تمامی ظرفیت ها برای برگزاری شفاف و مطلوب انتخابات استفاده کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر سعید ناجی در گردهمایی مشترک فرمانداران و بخشداران حوزه انتخاباتی مرکزی استان هرمزگان که در شهرستان حاجی آباد برگزار شد، افزود: به ساختار نظامی می توان گفت مردم سالار، که بر مبنای حضور مردم، تکیه بر مردم و مشارکت مردمی در صحنه های مختلف سیاسی پایه گذاری شود و تمام این موارد در برگزاری انتخابات خلاصه خواهد شد.

ناجی بیان کرد: انتخابات در کشور ما منحصربفرد  است، چه از نظر تعدد و تکرر و چه از نظر بسیج کردن نیروها و اتکا به بخش بزرگی از نیروهای مردمی و برگزاری آن با قوانینی که پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه باید از تمامی ظرفیت ها و تلاش برای برگزاری شفاف و مطلوب انتخابات استفاده کرد، گفت: باید برای برگزاری انتخاباتی شفاف و بی طرفانه در چارچوب قانون از تمامی ظرفیت و توان شهرستان ها و استان استفاده کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با بیان اینکه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات موجب یاس بدخواهان کشور خواهد، افزود: حضور مردم و مشارکت حداکثری آنها در انتخابات، قطعا موجب بیرون آمدن رای و نظر قاطبه مردم خواهد شد و این امر موجب یاس دشمنان و بدخواهان کشور و نظام می گردد.

وی تاکید کرد: مردم با حضور در پای صندوق های رای سرنوشت آینده خود و کشور را رقم خواهند زد و هر چه این مشارکت پرشور تر باشد نتیجه آرا به رای اکثریت مردم نزدیکتر خواهد بود و آگاهی بخشی مردم از این موضوع از وظایف بخشداران و فرمانداران است.

شماره خبر : ١٩٧٦١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/18

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.