پنج شنبه ١٩ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > تامین زیر ساخت ها و تجهیزات مورد نیاز برای برگزاری هرچه باشکوه تر انتخابات در هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٦٨٢

تاریخ:1398/07/23


معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان:
تامین زیر ساخت ها و تجهیزات مورد نیاز برای برگزاری هرچه باشکوه تر انتخابات در هرمزگان

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری و رئیس کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان هرمزگان اقدامات انجام شده در حوزه پشتیبانی و تأمين منابع مالی انتخابات و پيگيری های انجام شده در این عرصه را بسیار خوب ارزیابی کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، نازنین شیبانی در نشست با اعضای کمیته مالی و پشتیبانی دستگاه های اقتصادی استان هرمزگان با  اشاره به سخنان مقام معظم رهبری، گفت: تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر ارزش و اهمیت جایگاه رأی مردم و انتخابات نکته ای بسیار کلیدی، اساسی و مهم است، که برگرفته از مردم سالاری دینی و قانون اساسی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

وی تصریح کرد: همه دستگاه‌های اجرایی موظفند امکانات و تجهیزات خود را در صورت نیاز در اختیار ستاد انتخابات قرار دهند.

رئیس کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان هرمزگان گفت: امکانات و تجهیزات مورد نیاز برای برگزاری هرچه باشکوه تر انتخابات با اولویت مناطق محروم در اختیار فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به بازدیدهای دوره‌ای مدیران حوزه معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری از سراسراستان گفت: در این بازدیدها امکانات، تجهیزات و زیرساخت‌های مورد نیاز برای انتخابات نیز به طور کامل بررسی شده و تا در زمان باقی‌مانده برگزاری انتخابات بتوانیم نواقص را رفع کنیم.

وی افزود: خودروی عملیاتی، کامپیوتر و لوازم جانبی آن و دیگر ملزومات با اولویت مناطق محروم بین بخشداری‌ها و دهیاری های سراسر استان توزیع می شود که قطعاً در برگزاری هرچه بهتر انتخابات به ویژه در مناطق صعب‌العبور موثر خواهد بود.

شیبانی بیان کرد: نشست‌های مستمری با دستگاه های استان تشکیل داده‌ایم تا چالش‌های احتمالی انتخابات بررسی و تدابیر لازم در زمان مناسب درحوزه تجهیزات وامکانات ضروری اتخاذ شود.

اعضای کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان نیز در این نشست گزارشی از اقدامات انجام شده در راستای تصميمات در حوزه پشتیبانی و تأمين تجهيزات و اقلام مورد نياز ارائه کردند و تصميماتی براي تسريع در انجام اقدامات بعدی و برنامه های کمیته ها به تصویب رسید.

شماره خبر : ١٩٦٨٢
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/18

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.