پنج شنبه ١٩ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > باید تلاش کنیم تا فضا برای انتخاباتی باشکوه مهیا شود/تمامی کاندیداهای انتخابات از حقوق برابر برخوردار هستند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٦٦٦

تاریخ:1398/07/22


رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان:
باید تلاش کنیم تا فضا برای انتخاباتی باشکوه مهیا شود/تمامی کاندیداهای انتخابات از حقوق برابر برخوردار هستند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و رئیس ستاد انتخابات استان هرمزگان گفت: باید تلاش کنیم تا فضا برای برگزاری انتخاباتی باشکوه در استان مهیا شود و این امر بر عهده تمامی دست اندرکاران برگزاری انتخابات است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر سعید ناجی در جلسه ستاد انتخابات استان هرمزگان، با بیان اینکه برای داشتن مجلس قوی نیازمند یک انتخابات خوب هستیم، افزود: شفافیت همراه با رعایت اصل بی طرفی و تشویق مردم به منظور مشارکت حداکثری از نکاتی است که باید در برگزاری انتخابات پیش رو توسط فرمانداران با دقت اجرایی شود زیرا داشتن مجلس خوب نیازمند برگزاری انتخابات خوب است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با بیان اینکه مهمترین اولویت ما برگزاری انتخابات با مشارکت حداکثری مردم و در فضایی آرام و قانونمند است، افزود: رمز اولیه برای جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، قانونمندی، عملکرد شفاف، بی طرفانه و صداقت مجموعه‌ی مجریان انتخابات است.

ناجی با بیان اینکه فرمانداران باید با تمامی کاندیداها به یک گونه برخورد کنند، بیان کرد: باید  در انتخابات پیش رو به دور از هر گونه سلیقه سیاسی، حقوق همه کاندیداها را محترم شمرده و این اطمینان در آنها ایجاد شود که تمام کاندیداها از حقوق برابر برخوردار هستند.

وی تاکید کرد: همگی باید در اجرای انتخابات بی طرف باشیم و از جانبداری بپرهیزیم چرا که بخش مهمی از سلامت انتخابات به رفتار و عملکرد مجریان و دست اندرکاران برگزاری مربوط می‌شود.

وی فرمانداری را یک دستگاه نظارتی برشمرد و گفت: وظیفه اجرایی فرمانداری برگزاری انتخابات است و باید فرمانداران فعالیت های خود را به نحوی برنامه ریزی کنند که به آن نقطه مطلوب برسند.

شماره خبر : ١٩٦٦٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/18

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.