پنج شنبه ١٩ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > انجام پیش بینی مالی و پشتیبانی با توجه افزایش احتمالی شعب اخذ رای در سطح استان هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٦٦٣

تاریخ:1398/07/22


معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان:
انجام پیش بینی مالی و پشتیبانی با توجه افزایش احتمالی شعب اخذ رای در سطح استان هرمزگان

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری و رئیس کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان هرمزگان از پیش بینی امکانات و تجهیزات مالی و پشتیبانی درشعبه‌های اخذ رای استان برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، نازنین شیبانی در نشست کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات استان هرمزگان، گفت: با توجه به رشد جمعیت و شاخص های دیگر پیش رو در انتخابات افزایش ۲۰ تا ۳۰ درصدی صندوق های اخذ رای و به تبع آن سایر امکانات  و تجهیزات باید پیش بینی شود.

وی با اشاره به گزارش های روسای کمیته های زیرساخت و پیشتیبانی اضافه کرد: بر اساس گزارش های میدانی، برای تامین نیازهای فرمانداری ها و مشارکت دستگاه ها تصمیم گیری های اساسی و با برنامه باید انجام شود.

وی با تاکید بر ارتباط بیشتر دستگاه های اجرایی استان گفت: تمام تلاش کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات این است که با همکاری سایر عوامل، اهداف انتخابات که مشارکت بیشتر مردم و برگزاری انتخابات سالم است، محقق شود.

وی گفت: با توجه به اینکه پیش بینی ها احتمال افزایش بارندگی در اسفند ماه زمان برگزاری انتخابات را نشان می دهد، زیرساخت ها از هم اکنون باید برای این شرایط مهیا شود.

شماره خبر : ١٩٦٦٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/04/18

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.