جمعه ١٦ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > مجموعه کارکنان استانداری، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها وظایف مهمی در راستای پیگیری اجرای برنامه‌ها و نظارت و هدایت دستگاه ها بر عهده دارند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٥٧٣

تاریخ:1398/07/17


دکتر همتی در مراسم تجلیل از کارمندان نمونه استانداری و فرمانداری های تابعه استان:
مجموعه کارکنان استانداری، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها وظایف مهمی در راستای پیگیری اجرای برنامه‌ها و نظارت و هدایت دستگاه ها بر عهده دارند

استاندار هرمزگان گفت: مجموعه استانداری، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها باید به عنوان هماهنگ کننده اجرای برنامه ها و سیاست های دولت در همه سطوح پیگیری لازم را در این راستا داشته و هماهنگی مناسب را میان دستگاه‌های اجرایی جهت اجرای برنامه ها ایجاد کنند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در مراسم تجلیل از کارمندان نمونه استانداری و فرمانداری های تابعه استان هرمزگان، عنوان کرد: استانداری، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها، مرکز اصلی حاکمیت در استان، شهرستان ها و بخش ها محسوب می شوند.

وی ادامه داد: مسئولیت اعمال سیاست‌ها و برنامه‌های دولت در استان، شهرستان ها و بخش ها بر عهده استانداری، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها می باشد.

استاندار هرمزگان افزود: مجموعه استانداری، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها باید به عنوان هماهنگ کننده اجرای برنامه ها و سیاست های دولت در همه سطوح پیگیری لازم را در این راستا داشته و هماهنگی مناسب را میان دستگاه‌های اجرایی جهت اجرای برنامه ها ایجاد کنند.

همتی تصریح کرد: نظارت و کنترل عملکرد دستگاه های اجرایی دیگر وظیفه استانداری، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها محسوب می‌شود و باید به عنوان یک هدایت گر و ناظر در سطح کلان این وظیفه مهم را انجام دهند.

وی گفت: مجموعه مدیران و کارشناسان استانداری، فرمانداری ها و بخشداری ها باید برنامه دستگاه‌های اجرایی را با برنامه‌های کلان تطبیق داده و اجرای آنها را پیگیری کنند.

استاندار هرمزگان با بیان اینکه استانداری مسئول کلان است، خاطرنشان کرد: بر این اساس مجموعه مدیران و کارشناسان این مجموعه وظیفه مطالبه‌گری از دستگاه‌های اجرایی در راستای اجرای برنامه ها، نظارت بر آنها و تنظیم روابط میان دستگاه‌ها را بر عهده دارند.

وی تصریح کرد: مجموعه کارشناسان و مدیران استانداری، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها باید وظایف خود را به خوبی بشناسند و با اجرای آن در راستای و ارائه خدمت مطلوب و افزایش رضایتمندی گام بردارند.

استاندار هرمزگان در پایان از تلاش‌های کارکنان استانداری، فرمانداری‌ها و بخشداری‌های استان هرمزگان، تشکر و قدردانی نمود.

شماره خبر : ١٩٥٧٣
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/03/15

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.