جمعه ١٦ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > روند اجرای پروژه‌های سرمایه گذاری در جزیره هرمز تسریع شود/لزوم تقویت زیرساخت های گردشگری در هرمز


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٥٧٠

تاریخ:1398/07/17


معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان:
روند اجرای پروژه‌های سرمایه گذاری در جزیره هرمز تسریع شود/لزوم تقویت زیرساخت های گردشگری در هرمز

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان گفت: اجرای پروژه های سرمایه گذاری در جزیره هرمز با هدف سرعت بخشیدن به روند توسعه جزیره و ایجاد زیرساخت های مناسب برای گردشگران شتاب گیرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر ایرج حیدری در جلسه کمیته امور اقتصادی و سرمایه‌گذاری ستاد راهبردی سند پیشرفت، آبادانی و توسعه پایدار جزیره هرم زبا اشاره به اهمیت این جزیره، عنوان کرد:  جزیره هرمز به واسطه برخورداری از ظرفیت های متعدد گردشگری مقصد بسیاری از گردشگران در کشور است و در حال تبدیل شدن به قطب گردشگری در استان است.

وی در همین رابطه گفت: با توجه به استقبال گسترده گردشگران از ظرفیت های گردشگری در جزیره هرمز ایجاد زیرساخت های مورد نیاز جهت رفاه حال آنها در این جزیره با سرعت دنبال گردد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با تاکید بر تسریع در اجرای پروژه‌های سرمایه گذاری جزیره هرمز، تصریح کرد٫: پروژه‌های سرمایه گذاری جزیره هرمز که نقش بسزایی در سرعت بخشیدن به عمران و آبادانی جزیره و تقویت زیرساخت مورد نیاز جهت رفاه حال گردشگران دارد با سرعت عمل هرچه بیشتری از سوی دستگاه‌های اجرایی ذیربط پیگیری و دنبال گردد.

حیدری گفت: فرمانداری شهرستان بندرعباس، اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری و بنیاد برکت به همراه سایر دستگاه های اجرایی ذیربط عملیاتی شدن پروژه‌های سرمایه گذاری در جزیره هرمز را با اهتمام ویژه پیگیری و دنبال نمایند.

وی افزود: با توجه به اهمیت استقرار زیرساخت ها در جزیره هرمز دستگاه‌های اجرایی ذیربط با حفظ زیبایی های جزیره نسبت به استقرار زیرساخت ها اقدام نمایند.

شماره خبر : ١٩٥٧٠
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/03/15

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.