جمعه ١٦ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > مردم هرمزگان باید از نتایج جلسات استان بهره مند شوند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٥٤٥

تاریخ:1398/07/15


معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
مردم هرمزگان باید از نتایج جلسات استان بهره مند شوند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: جلساتی که تحت هر عنوان در استانداری برگزار می شود باید ختم به نتیجه کاربردی در جامعه شود و مردم استان از نتایج این جلسات بهره مند گردند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر سعید ناجی در جلسه کارگروه اجتماعی، فرهنگی، سلامت و بانوان و خانواده استان هرمزگان، افزود: هر چه جلسات به سمت کاربردی تر بروند به هدف خود که همان توسعه استان و خدمت به مردم است نزدیک تر خواهیم شد.

وی اضافه کرد: چنانچه در هر جلسه تنها یک مصوبه علمی و عملی تصویب و اقدامات لازم به منظور تحقق آن صورت گیرد می توان گفت جلسات خروجی و نتیجه داشته اند و این امر زمانی تحقق می یابد که تمای اعضا در جلسه در این راستا گام بردارند.

ناجی با بیان اینکه برای رسیدن به یک نتیجه مطلوب در جلسات باید آمار و اطلاعات متقن وجود داشته باشد، افزود: برای رسیدن به یک نتیجه گیری مطلوب در جلسات باید از آمار و اطلاعات محرز و محکم استفاده شود تا بتوان آثار برگزاری جلسات را در جامعه مشاهده کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان  تصریح کرد: جلسات باید منتهی به خروجی بر اساس یک تصمیم گیری علمی، کارشناسی شده دقیق و روشن باشند و تنها صرف برگزاری یک جلسه نباید مد نظر دبیرخانه ها و اعضا باشد.

وی با بیان اینکه برای تصمیم گیری در مورد مسائل اجتماعی و فرهنگی نیز باید آمار و اطلاعات دقیقی داشت، افزود: برای رسیدن به هدف مورد نظر در مسائل اجتماعی و فرهنگی و رفع مشکلات این حوزه ها باید با تکیه بر اطلاعات دقیق تصمیم گیری کرد.

وی تاکید کرد: در راستای بررسی مسائل اجتماعی باید هر ناهنجاری اجتماعی بسته به میزان شیوه آن در جامعه دیده شود و از کوچک شمردن یا بزرگ نمایی آنها پرهیز کرد زیرا این گونه مواجه شدن با معضلات اجتماعی منجر به نتیجه مطلوب در جامعه نخواهد شد.

شماره خبر : ١٩٥٤٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/03/15

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.