جمعه ١٦ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > افتتاح ۱۹۲ پروژه عمرانی و ۱۷۶ طرح اشتغالزایی در روستاهای هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٥٤٢

تاریخ:1398/07/15


مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری هرمزگان خبر داد:
افتتاح ۱۹۲ پروژه عمرانی و ۱۷۶ طرح اشتغالزایی در روستاهای هرمزگان

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری هرمزگان از افتتاح ۱۹۲ پروژه عمرانی و ۱۷۶ طرح اشتغالزایی به مناسبت روز ملی روستا و عشایر در استان هرمزگان خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، مجید سلحشور ضمن تبریک روز ملی و روستا و عشایر، با اشاره به طرح ها و پروژه های قابل افتتاح در این روز، گفت: در مجموع تعداد ۳۶۸ طرح اشتغالزایی و پروژه عمرانی در روستاهای استان طی هفته جاری به بهره برداری خواهد رسید.

وی اضافه کرد: اعتبار تخصیص یافته به این پروژه های عمرانی و اشتغالزایی بالغ بر ۱۳۱ میلیارد تومان و با حجم سرمایه گذاری ۱۲۴ میلیارد تومان است.

سلحشور خاطرنشان کرد: با اجرای این طرح ها تعداد ۸۵۵ شغل در روستاهاي سطح استان ایجاد خواهد شد که می تواند زمینه توسعه روستاهای استان را فراهم کند.

گفتنی است؛ بنا به درخواست مرکز توسعه روستایی و مناطق محروم کشور، شورای فرهنگ عمومی شهریور ۹۲ با پیشنهاد نامگذاری یک روز به نام روستاییان و عشایر موافقت کرد و ۱۵ مهر در تقویم رسمی ایران روز روستا و عشایر نامگذاری شد.

شماره خبر : ١٩٥٤٢
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/03/15

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.