جمعه ١٦ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > طلاب در جهت معرفی بیشتر معارف دینی و محقق کردن این معارف در متن زندگی جامعه تلاش کنند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٢٨٨

تاریخ:1398/06/28


سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
طلاب در جهت معرفی بیشتر معارف دینی و محقق کردن این معارف در متن زندگی جامعه تلاش کنند

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: طلاب در جهت معرفی بیشتر معارف دینی و محقق کردن این معارف در متن زندگی جامعه تلاش کنند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر عباس میرزاد در مراسم آغاز سال تحصیلی حوزه های علمیه استان هرمزگان، اظهار کرد: یکی از مهم ترین ویژگی های حوزه علمیه فضای معنوی حاکم بر آن است.

وی ادامه داد: فضایی که حاکم بر حوزه است همراه با اخلاص، معنویت و تقوا است.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان بیان کرد: رابطه صمیمی و متقابل علما بعنوان ورثه انبیاء با مردم بسیار دارای اهمیت است و قناعت، پرهیز از تجمل‌گرایی و تقارن تعلیم و تربیت از دیگر مواردی است که در حوزه های علمیه مورد تاکید است.

میرزاد عنوان کرد: کسانی که در حوزه علمیه تحصیل و یا تدریس می‌کنند به عنوان علمای جامعه محسوب می‌شوند و در شناساندن معارف دینی به مردم نقش ویژه ای دارند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان تاکید کرد: به روز کردن مطالعات در حوزه آسیب های اجتماعی بایستی مورد تاکید و خواست اعزه محترم روحانی باشد.

وی خاطرنشان کرد: لازم است روحانیون در بحث کاهش آسیب‌های اجتماعی از جمله اعتیاد، طلاق و ... به جد ورود کنند و درحوزه پیشگیری نقش آفرینی کنند.

میرزاد تاکید کرد: با توجه به در پیش رو بودن انتخابات باید تلاش کنید که مشارکت عمومی در انتخابات افزایش پیدا کند.

شماره خبر : ١٩٢٨٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/03/15

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.