جمعه ١٦ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > هرمزگان مبدا و مقصد بسیاری از اتفاقات خوب در کشور است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٢٨١

تاریخ:1398/06/27


معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری هرمزگان:
هرمزگان مبدا و مقصد بسیاری از اتفاقات خوب در کشور است

معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری هرمزگان گفت: مبدا و مقصد بسیاری از اتفاقات خوبی که در کشور بوجود آمده استان هرمزگان بوده و راه آهن هرمزگان در این زمینه نقش ویژه‌ای دارد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، رضا مدرس در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل راه آهن هرمزگان، با بیان اینکه در فرآیند توسعه مهم‌ترین مؤلفه حمل‌ونقل است و حمل‌ونقل ریلی قدمت دیرینه‌ای دارد، عنوان کرد: توجه به توسعه و پیشرفت راه‌آهن در بسیاری از مباحث اقتصادی کشور تاثیرگزار است، راه‌آهن مبدأ و مقصد اتفاقات خوب توسعه‌ای است.

وی خاطر نشان کرد: هر جایی که راه آهن در آن بوجود آمده توانسته انقلابی در آن ایجاد کند.

معاون هماهنگی امورعمرانی استانداری هرمزگان گفت: ظرفیت بسیار زیادی در کشور وجود دارد که یکی از این ظرفیت‌ها استفاده از راه آهن برای حمل و نقل به خصوص مسافر است زیرا سفر ریلی مناسب ترین، ایمن ترین و سازگارترین حمل و نقل است.

وی گفت: خطوط ریلی کشور مانند شریان‌های حیاتی کشور هستند و ارزآوری، صادرات واردات به‌عنوان سرخرگ اصلی هستند و در ابتدا باید به شریان‌های حیاتی توجه شود تا نتایج مطلوبی در سرخرگ‌های اصلی به دست آید.

وی افزود: ما آماده کمک و همکاری با راه آهن هرمزگان در جهت توسعه و پیشرفت هستیم.

شماره خبر : ١٩٢٨١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/03/15

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.