جمعه ١٦ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > تلفن گویا در استانداری هرمزگان راه اندازی شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩٢٥٤

تاریخ:1398/06/25


معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان خبر داد:
تلفن گویا در استانداری هرمزگان راه اندازی شد

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان از راه اندازی تلفن گویا در استانداری هرمزگان در راستای تکریم ارباب رجوع خبر داد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، نازنین شیبانی در خصوص راه اندازی تلفن گویا در استانداری هرمزگان، عنوان کرد: این سامانه دارای قابلیت اطلاع رسانی همزمان بوده و تماس گیرندگان می توانند با گرفتن کدهای لازم که شبکه در اختیار آنها می گذارد پاسخ سوالات خود را بدون هیچگونه محدودیتی در حوزه های مختلف دریافت کنند.

وی هدف از اجرای این طرح را ارائه اطلاعات صحیح و به هنگام به مخاطبان و کاهش زمان دستیابی به اطلاعات دانست و گفت: مردم می توانند بصورت همزمان در هر ساعت از روز با شماره تلفن گویای ۳۱۲۲ تماس گرفته و بدون مراجعه به استانداری مسایل و خواسته های خود را در حوزه های مختلف کاری با دفاترستادی در میان گذاشته و اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

وی گفت: این سامانه به منظور تسهیل و تسریع درایجاد ارتباط با مردم شریف و حل مشکلات آنان راه اندازی شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان خاطرنشان کرد: همه این اقدامات در راستای تکریم ارباب رجوع و هدف از اجرای آن آسایش بیشتر مراجعان، کاهش ترددهای غیر ضروری در شهر و نیز پایین آوردن هزینه های جاری دولت است.

شماره خبر : ١٩٢٥٤
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761

 پست الکترونیک Info@hormozgan.ir

آخرین بروز رسانی: 1399/03/15

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.