شنبه ٠٣ اسفند ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > مهمترین مولفه در انتخابات مشارکت حداکثری مردم است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٩١٩٦

تاریخ:1398/06/14


سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
مهمترین مولفه در انتخابات مشارکت حداکثری مردم است

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: بزرگترین و مهمترین مولفه در انتخابات مشارکت حداکثری مردم است که بسیار ارزشمند می باشد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر عباس میرزاد در همایش شوراها و دهیاری های شهرستان قشم با بیان اینکه برگزاری انتخابات بزرگترین پروژه سیاسی امسال است، عنوان کرد: مردم با شرکت در انتخابات، سرنوشت خود و جامعه را تعیین می کنند.

وی با بیان اینکه شرکت در انتخابات یک تکلیف شرعی است، اضافه کرد: مشارکت ۹۵ درصدی مردم شهرستان قشم در انتخابات دور گذشته نشان از ولایتمداری این مردم شهرستان دارد.

وی با اشاره به برگزاری کنگره ملی شهدا در استان، تاکید کرد: کنگره ملی شهدا در دی ماه یک اتفاق بزرگ و رویداد ملی است که استان هرمزگان میزبان آن خواهد بود.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با بیان اینکه استان هرمزگان اکنون به یک پایگاه عمرانی مبدل شده است، افزود: در هفته دولت شاهد بهره برداری از 620 پروژه عمرانی بودیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر نظاره گر توسعه سیاسی در کشور هستیم، بیان کرد: مردم همراه نظام و دولتمردان هستند و در شرایط کنونی نیازمند حفظ وحدت و انسجام بیشتر در جامعه هستیم.

شماره خبر : ١٩١٩٦
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.