شنبه ٠٣ اسفند ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > آزادگان سرافراز سند افتخار ملت ایران هستند/کشور ما به برکت دفاع مقدس در موقعیت برتر قرار دارد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٧٩٥

تاریخ:1398/05/26


دکتر همتی در آیین تجلیل از آزادگان استان هرمزگان:
آزادگان سرافراز سند افتخار ملت ایران هستند/کشور ما به برکت دفاع مقدس در موقعیت برتر قرار دارد

استاندار هرمزگان گفت: آزادگان سرافراز دوران دفاع مقدس سند افتخار ملت ایران هستند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در آیین تجلیل از آزادگان استان هرمزگان، ۲۶ مرداد سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی را روزی بزرگ و فرخنده در تاریخ ملت ایران دانست و عنوان کرد: آزادگان سرافراز دوران دفاع مقدس سند افتخار ملت ایران هستند.

وی ادامه داد: آزادگان بزرگوار، سخت ترین شرایط و شکنجه های دشمنان را با استقامت و صبوری تحمل نمودند.

استاندار هرمزگان افزود: ملت ایران در دوران دفاع مقدس با تکیه بر خداوند متعال، توسل به ائمه اطهار(ع) و پیروی از ولایت فقیه در برابر دشمن ایستاد و پیروز شد و امروز نیز به برکت دفاع مقدس کشور ما در موقعیت برتر قرار دارد.

همتی تصریح کرد: امروز در در شرایط تحمیل تحریم ها به کشور، با اتحاد، همدلی، کار، تلاش و کوشش شبانه روزی و تبعیت از ولایت فقیه، سرافراز و موفق خواهیم بود و می توانیم به پیروزی‌های بزرگ برسیم.

وی خاطرنشان کرد: با استفاده از فرصت های موجود در این شرایط، می توانیم اقتصاد کشور را با تکیه بر ظرفیت‌های داخلی بسازیم تا دیگر دشمن نتواند در زمینه اقتصاد به ما لطمه بزند.

استاندار هرمزگان بیان داشت: استان هرمزگان دارای ۳۴۰ آزاده سرافراز دوران دفاع مقدس است که هر کدام از آن ها ستارگان درخشان این استان می باشند و با تمام وجود برای خدمت رسانی به آنها تلاش خواهیم کرد.

شایان ذکر است؛ در این مراسم به مناسبت ۲۶ مرداد سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی، از آزادگان سرافراز استان هرمزگان تجلیل و قدردانی شد.

شماره خبر : ١٨٧٩٥
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.