شنبه ٠٣ اسفند ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > افتتاح کارگاه خیاطی و تولید لباس در محله آیت الله غفاری بندرعباس با حضور استاندار هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٧٩١

تاریخ:1398/05/26افتتاح کارگاه خیاطی و تولید لباس در محله آیت الله غفاری بندرعباس با حضور استاندار هرمزگان

در مراسمی با حضور دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر عبادی زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس و سردار ضیاء الدین حزنی دبیر قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، کارگاه خیاطی و تولید لباس در محله آیت الله غفاری بندرعباس به بهره برداری رسید.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، این کارگاه با تولید بیش از ۲۰ هزار لباس اداری و صنعتی در سال می‌تواند، برای بیش از ۲۰۰ نفر از زنان سرپرست خانوار به صورت مستقیم و برای بیش از ۵۰۰ نفر نیز به صورت غیر مستقیم شغل ایجاد کند.

این کارگاه بر اساس برنامه‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راستای اجرای طرح تحول محلات صورت گرفته است.

این کارگاه با بیش از ۵۰ چرخ خیاطی صنعتی، آمادگی تامین لباس‌های اداری دستگاه‌های اجرایی و صنایع بزرگ استان را دارد.

استاندار هرمزگان در مراسم افتتاح این کارگاه، از همه دستگاه‌های اجرایی و صنایع بزرگ استان خواست، نیاز‌های خود را از طریق کارگاه‌های تولیدی هرمزگان تامین کنند.


شماره خبر : ١٨٧٩١
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.