شنبه ٠٣ اسفند ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > تجلیل و قدردانی استاندار هرمزگان از آزادگان مجموعه استانداری هرمزگان/دکتر همتی: آزادگان قهرمانان ممتاز دوران دفاع مقدس و اسوه صبر و استقامت هستند


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٧٩٠

تاریخ:1398/05/26


همزمان با ۲۶ مرداد سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی انجام شد؛
تجلیل و قدردانی استاندار هرمزگان از آزادگان مجموعه استانداری هرمزگان/دکتر همتی: آزادگان قهرمانان ممتاز دوران دفاع مقدس و اسوه صبر و استقامت هستند

دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان به مناسبت ۲۶ مرداد سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی، از آزادگان مجموعه استانداری هرمزگان تجلیل و قدردانی نمود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، استاندار هرمزگان در دیدار با آزادگان مجموعه استانداری هرمزگان ضمن گرامیداشت و تبریک ۲۶ مرداد سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی، عنوان کرد: آزادگان سرافراز، قهرمانان ممتاز دوران دفاع مقدس و اسوه صبر و استقامت هستند.

وی ادامه داد: مقاومت و صبر آزادگان سرافراز دفاع مقدس در تاریخ کم نظیر است.

همتی تصریح کرد: امنیت و آرامش امروز کشور ما  مرهون رشادت و فداکاری شهدا، جانبازان، آزادگان و همه ایثارگران دوران دفاع مقدس می‌باشد.

وی گفت: همه ما وظیفه داریم تا به این قشر پر افتخار کشورمان خدمت کنیم.

استاندار هرمزگان در پایان این دیدار از آزادگان مجموعه استانداری هرمزگان تجلیل و قدردانی نمود.شماره خبر : ١٨٧٩٠
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.