شنبه ٠٣ اسفند ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > بازدید سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان از دفاتر روزنامه ها و خبرگزاری های استان به مناسبت هفته خبرنگار


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٧٨٨

تاریخ:1398/05/26بازدید سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان از دفاتر روزنامه ها و خبرگزاری های استان به مناسبت هفته خبرنگار

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با همراهی مدیرکل روابط عمومی استانداری هرمزگان بمناسبت هفته خبرنگار در بازدید از رسانه ها با خبرنگاران و مدیران مسئول روزنامه ها و خبرگزاری ها در استان گفتگو و مشکلات و مسائل این حوزه را مورد بررسی قرارداد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر عباس میرزاد در این دیدارها ضمن تبریک روز خبرنگار، گفت: معتقدیم رسانه پل ارتباطی بین مردم و مسئولان است و باید همواره فعالان این حوزه مورد حمایت قرار گیرند.

وی با بیان اینکه رسانه ها می توانند با نقد منصفانه و ارایه راهکار، مسئولان را در مسیر خدمات رسانی به مردم یاری کنند، افزود: باید رسانه ها نقد عالمانه، منصفانه و کارشناسی شده را در برنامه های کاری خود داشته باشند.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان اظهار کرد: در شرایط کنونی که کشورما وارد جنگ اقتصادی تمام عیاری با دشمنان شده وظیفه تمامی آحاد مردم به ویژه رسانه ها ایجاد وحدت و همدلی در جامعه است.

میرزاد با تاکید براینکه همه باید در راستای حفظ و ارتقای منافع ملی تلاش کنند، افزود: خبرنگاری  شغل نیست بلکه هنر است هنری که خبرنگاران با عشق و علاقه خود به بیان اخبار و اطلاعات صحیح می پردازند و مردم را به نظام و کشور امیدوار می کنند.

شماره خبر : ١٨٧٨٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.