شنبه ٠٣ اسفند ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > وضعیت آبرسانی به روستاهای غرب جزیره قشم بررسی شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٧٨٧

تاریخ:1398/05/26


در جلسه ای به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان؛
وضعیت آبرسانی به روستاهای غرب جزیره قشم بررسی شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان بر پیگیری نحوه آبرسانی و تامین آب روستاهای غرب جزیره قشم توسط شرکت آب و فاضلاب روستایی استان تاکید کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، رضا مدرس در جلسه بررسی آخرین وضعیت آبرسانی و تامین آب شرب روستاهای غرب جزیره قشم، عنوان کرد: باید طبق برنامه‌ریزی مشخص وضعیت آبرسانی و تامین آب روستاهای غرب جزیره قشم مورد بررسی قرار گیرد.

وی اضافه گرد: تیم آب و فاضلاب روستایی استان با هدف بررسی خط خروجی مخزن گوران در جزیره مستقر و نسبت به نشت یابی و رفع حوادث خط مذکور اقدام کند.

مدرس تاکید کرد: شرکت آب و فاضلاب اقدامات لازم جهت در مدار آمدن ایستگاه پمپاژ گوران را تا تاریخ ۳۱ مرداد ماه انجام دهد‌.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان، تصریح کرد: برنامه‌ریزی به گونه ای انجام شود که از تاریخ ۳۱ مرداد ماه امسال، تامین آب روستاهای غرب جزیره از محل مخزن و خط انتقال گوران صورت گیرد.

وی اضافه کرد: شرکت آب و فاضلاب تا تاریخ ۱۵ شهریور ماه سال جاری برنامه مدون توزیع عادلانه آب در غرب جزیره قشم را ارائه کند.

شماره خبر : ١٨٧٨٧
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.