شنبه ٠٣ اسفند ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > شهرستان سیریک ظرفیت های بی شماری دارد/یکی از نکات مهم در سیریک همدلی و همراهی خوب بین مسئولین و مردم است


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٧٧٩

تاریخ:1398/05/24


سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:
شهرستان سیریک ظرفیت های بی شماری دارد/یکی از نکات مهم در سیریک همدلی و همراهی خوب بین مسئولین و مردم است

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان با بیان اینکه سیریک شهرستانی با ظرفیت های بی شمار است، گفت: شهرستان سیریک ظرفیت های متعددی در بخش های فرهنگی، ورزشی، اجتماعی، گردشگری، کشاورزی و شیلات دارد که تاکنون مغفول مانده است.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر عباس میرزاد در نشست شورای اداری شهرستان سیریک، اظهار کرد: این شهرستان می تواند با بهره گیری  از ظرفیت سرمایه گذران در بخش های مختلف شهرستان در راستای ایجاد شغل و درآمد گام بردارد.

وی اضافه کرد: یکی از نکات مهم و ارزنده شهرستان سیریک هدلی و همراهی خوب بین مسوولین و مردم است که می توان با این همدلی و هم افزایی در مسیر رو به رشد حرکت کرد.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان اشاره کرد: انتخابات بزرگترین پروژه سیاسی کشور در سال ۹۸ است و باید کلیه متولیان امر و مجریان آمادگی لازم را جهت برگزاری انتخابات باشکوه داشته باشند.

میرزاد عنوان کرد: در انتخابات امسال ، فارغ از مرز بندی ها و جناح بندی های سیاسی و بدور از هرگونه جانبداری از شخص خاص باید بدنبال برگزاری انتخاباتی شفاف و با حضور و مشارکت حداکثری مردم باشیم.

میرزاد با اشاره به اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران در منطقه و جهان ادامه داد:  در ماه های گذشته اقدامات ارزنده ای از سوی پاسداران انقلاب اسلامی صورت پذیرفته است که باعث افزایش عزت و غرور ملی و همینطور اقتدار ملت ایران اسلامی در دنیا گردیده است.

وی افزود: کشور در حال حاضر در یک جنگ اقتصادی نابرابر با استکبار جهانی است و همه باید با وحدت و همدلی تلاش کنیم مشکلات مردم را حل کنیم.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان مطرح کرد: با توجه به برگزاری کنگره ملی شهدا در دی ماه سالجاری در استان ، مقرر است ۱۵۰۰ پروژه عمرانی به نیابت از شهدای دفاع مقدس در سطح هرمزگان به بهره برداری برسد و همین طور ۱۵۰۰ زوج جوان آغاز زندگی مشترک خود را همزمان با این رویداد جشن بگیرند.

میرزاد عنوان کرد: سیریک قابلیت ایجاد خط مسافری دریایی از استان هرمزگان به کشور عمان و دیگر کشورهای حاشیه خلیج فارس را دارد که در صورت علاقه مندی سرمایه گذاران هیچ محدودیتی در واگذاری امتیاز و دادن مجوزات لازم و قانونی وجود ندارد.

شماره خبر : ١٨٧٧٩
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.