شنبه ٠٣ اسفند ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > ساخت ۱۱۵۰ واحد مسکونی ارزان قیمت با مشارکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در هرمزگان


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٧٧٨

تاریخ:1398/05/24


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان خبر داد:
ساخت ۱۱۵۰ واحد مسکونی ارزان قیمت با مشارکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در هرمزگان

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان گفت: ستاد اجرایی فرمان امام (ره) عملیات اجرایی احداث یک هزار و ۱۵۰ واحد مسکن برای محرومان در استان را به زودی آغاز می کند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، رضا مدرس در جلسه بررسی احداث ۱۱۵۰ واحد ارزان قیمت با مشارکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، افزود: ستاد اجرایی فرمان امام (ره) بر اساس تکلیفی که از سوی مقام معظم رهبری بر عهده این نهاد گذاشته شده است،  احداث مسکن برای محرومان در سراسر کشور را آغاز کرده است که برابر مذاکرات انجام گرفته یک هزار و ۱۵۰  واحد در استان احداث و تحویل نیازمندان می شود.

وی خاطرنشان کرد: مسکن همواره دغدغه اصلی کم‌درآمدهاست و ما حتی در روستاهایی که دارای زمین باشیم زمین رایگان را در اختیار قرار می‌دهیم.

مدرس تاکید کرد: در تلاش هستیم با مشارکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، برای بخشی از مردم استان که امکان تأمین مسکن در شرایط عادی را ندارند به کمک تسهیلات، زمین و روش‌های ساخت مورد حمایت قرار گیرند تا صاحب مسکن شوند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان با اشاره به طرح احداث خانه ارزان قیمت برای محرومین در هرمزگان، گفت: دراین طرح مبلغی به عنوان تسهیلات بانکی درنظر گرفته شده و مبلغی نیز از طرف  ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) به صورت بلاعوض پرداخت می‌شود.

مدرس با اشاره به احداث خانه ارزان قیمت برای محرومین با مشارکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در هرمزگان، گفت: یک هزار و ۱۵۰ واحد ارزان قیمت در شهرستان های بندرعباس، جاسک، رودان، میناب و حاجی آباد احداث خواهد شد.

وی تصریح کرد: سهم هر شهرستان به تفکیک حاجی آباد۱۰۰ واحد، جاسک ۱۰۰ واحد، رودان ۱۰۰ واحد میناب ۲۰۰ واحد و بندرعباس ۶۵۰ واحد است که اقدامات لازم به منظور احداث آنها باید سریع تر انجام گیرد.

شماره خبر : ١٨٧٧٨
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.