شنبه ٠٣ اسفند ١٣٩٨
آخرین اخبار
اخبار > پیگیری افزایش کمک های اجتماعی بنگاه های اقتصادی و کمک به دانشگاه علوم پزشکی و نهادهای حمایتی در دیدار استاندار هرمزگان با مدیران عامل سازمان تامین اجتماعی و هدفمندسازی یارانه ها


نسخه چاپي
ارسال به دوست
شماره خبر:١٨٧٧٢

تاریخ:1398/05/23پیگیری افزایش کمک های اجتماعی بنگاه های اقتصادی و کمک به دانشگاه علوم پزشکی و نهادهای حمایتی در دیدار استاندار هرمزگان با مدیران عامل سازمان تامین اجتماعی و هدفمندسازی یارانه ها

دکتر فریدون همتی استاندار هرمزگان در نشستی، با دکتر مصطفی سالاری مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور و دکتر اکبر ایزدی مدیرعامل سازمان هدفمندسازی یارانه ها دیدار و گفتگو کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، دکتر فریدون همتی در خصوص این نشست که در تهران برگزار شد، عنوان کرد: در این دیدار افزایش کمک های اجتماعی بنگاه های اقتصادی وابسته به تامین اجتماعی در هرمزگان مورد پیگیری قرار گرفت و مقرر شد این کمک ها با به کارگیری مکانیزم ها و از محل سود شرکت‌ها و فروش اموال مازاد آنها در استان تامین شود.

وی ادامه داد: در راستای کمک به دانشگاه علوم پزشکی استان برای اجرای طرح های حوزه سلامت و تقویت نهادهای حمایتی با هدف تامین مسکن محرومین و کمک بیشتر به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی، از محل هدفمندی یارانه ها، در این نشست تصمیماتی اتخاذ شد.

استاندار هرمزگان افزود: تامین بدهی بیمه ها به دانشگاه علوم پزشکی استان نیز مورد پیگیری قرار گرفت.

شماره خبر : ١٨٧٧٢
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس :31-33610530 076
نمــابر : 33610463 076
شماره پیامک : 50002761
آدرس استانداری : رسالت جنوبی - جنب پارک دولت

استان هرمزگان

استان هرمزگان، جنوبی ترین استان ایران، در ساحل خلیج فارس و دریای عمان با جمعيت 1 ميليون 578 هزار و 183 نفر و مساحتی حدود 68 هزار و 476 کیلومتر مربع قرار دارد. این استان از شمال و شمال شرقی با استان کرمان، از شمال غربی و غرب با استان های فارس و بوشهر و از شرق با استان سیستان و بلوچستان همسایه بوده و جنوب آن را آبهای گرم خلیج فارس و دریای عمان به صورت نواری به طول تقریبی 900 کیلومتر در بر گرفته است. مرکز استان هرمزگان، بندر عباس است و 13 شهرستان، 38 شهر، 38 بخش و 1277 روستا دارد.